Browse By

Osiągnięcia

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Nicol  Miękus

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

1.II Międzynarodowy KonkursSkrzypcowy „Witold Rowicki In Memoriam” Żywiec 25-27 10.2017
Justyna Grudzień – ucz.dr K.Gidaszewskiej  Wyróżnienie
Aleksandra Traczyk-ucz.mgr  A.Hermann
Monika  Szalkowska  – ucz mgr A.Hermann
 2.Wettbewerb “Jugend komponiert” Potsdam 28.10.2017
Adam Janicki-ucz.mgr A.Kasprzak-Górskiej   III nagroda
3.IV Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków – Będę Wirtuozem Kraków 6-9 11.2017
Justyna Grudzień – ucz.dr K.Gidaszewskiej  I miejsce w grupie IV
Barbara Żołnierczyk – ucz.dr K.Gidaszewskiej  I miejsce w grupie IV
Agata Miłoś – ucz.dr K.Gidaszewskiej   II miejsce w  grupie IV
Gabriela Balcerek-ucz. dr K.Gidaszewskiej
Hanna Rogoża-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Julia Aksentowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Barbara Słomian-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Laureat
4.Golden  Classical  Music  Award  Nowy York 05.11.2017 
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr K.Gidaszewska   I nagroda

5.II  Międzynarodowy  Konkurs  Instrumentów  Dętych „Finalis”  Białystok  22-26.11.2017
Szymon Pikulski
-ucz.mgr M.Pikulskiego  II nagroda
Adam Mańczak-
ucz.mgr A.Kulka
Srebro Silver     

6.III Ogólnopolski  Konkurs  Kontrabasowy
Oliwia Rogalaucz.mgr J.Markiewicz

7.XII  Ogólnopolski  Konkurs  Skrzypcowy  Pamięci Aleksandry Januszajtis  Gdańsk,22-25.11.2017
Justyna Grudzień – ucz.dr K.Gidaszewskiej   I  miejsce
Anna Budel -ucz.dr K.Gidaszewskiej  Nagroda  Specjalna
Wyróżnienie II stopnia

8.Międzynarodowy Festiwal Chopinowski Sochaczew 24-26.11.2017  
Łukasz Michalski-ucz.mgr P.Białasa
Julia Dmochowska-ucz.mgr A.Malińskiej

9.41 Ogólnopolski Konkurs Bachowski  i im.Stanisława Hajzera   Zielona Góra 03.12.2017
Barbara Żołnierczyk-ucz.dr K.Gidaszewskiej  I miejsce
Anna Budel-ucz.dr E.Pachucka-Mazurek
Agata Miłoś-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Julia Aksentowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Olga Woźniak-ucz.dr E.Pachucka-Mazurek
Barbara Slomian -ucz.dr K. Gidaszewskiej Wyróżnienie

11.II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy  im.Karłowicza w Poznaniu 30.11-2.12.2017 
Nicol Miękus-ucz.mgr I.Mrozek   II nagroda

12.Zespół Szkół Muzycznych im.A.Szeluty
Aleksandra Zgoła
-ucz.mgr  C.Witlewskiego    I nagroda

13.XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne 30.11-01.12 2017 Słupca
Eryk Zborowski-ucz.mgr P.Dybizbańskiego    Wyróżnienie
Antoni Rachuta-ucz.mgr P.Dybizbańskiego    Laureat  
Mikołaj Kościelak-ucz.mgr P.Dybizbańskiego Wyróżnienie
Stanisław Ruszkowski-ucz.mgr P.Dybizbańskiego
Igor Welcz-ucz.mgr P.Dybizbańskiego   Laureat

14.X Konkurs Pianistyczny im.T.Szeligowskiego     1-2.12.2017
Piotr Trwardowski
-ucz.mgr A.Malińskiej   Wyróżnienie

15.Makroregionalne Przesłuchania CEA    4-5.12.2017 Gdańsk-Wrzeszcz
Julia Dmochowska
-ucz.mgr A.Malińskiej   Wyróżnienie

16.Makroregionalne Przesłuchania  CEA Toruń 08.12.2017
Wojciech Szeląg-ucz.mgr S.Paszczak

17.Makroregionalne  Przesłuchania  CEA  Konin 09.12.2017
Agata Miłoś-ucz.dr K.Gidaszewskiej   Wyróżnienie
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr  K.Gidaszewskiej  Wyróżnienie
Justyna Grudzień–ucz.dr K. Gidaszewskiej Wyróżnienie
Barbara Żołnierczyk-ucz.dr K.Gidaszewskiej Wyróżnienie
Wyróżnienie  Nicol  Miękus-ucz.mgr B.Gniewowskiej   Wyróżnienie

18.Makroregionalne  Przesłuchania  CEA  Instrumenty Dęte Drewniane  Szczecin   11.12.201
Weronika Gołebiowska-ucz.mgr V.Spychaj
Anna Szczegóra-ucz.mgr V.Spychaj
Ignacy Żak-ucz.mgr R.Błoszyk
Julia Łukaszewicz-ucz.mgr A.Zgółka-Downar
Joanna Łukawiecka-ucz.mgr J.Pelc

19.Ogólnopolskie  Przesłuchania  CEA  Harfy Warszawa 11-12.12.2017
Rozalia  Dmochowska-ucz.mgr R.Sękowskiej  Wyróżnienie

20.Makroregionalne  Przesłuchania  CEA  Inowrocław 14-15.12.2017     
Helena Jańczuk-ucz.dr T.Lisieckiego     Wyróżnienie

21.Makroregionalne  Przesłuchania  CEA 15.12.2007
KlaudiaWieczorek-ucz.mgr J.Markiewicz
Mateusz Gref-ucz.mgr J.Markiewicz

22.III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny  Trzciana 2018  28.01.2018 
Izabela Górska-ucz.mgr K.Filipowskiej    Wyróżnienie

23.IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Turznie 25.02.2018 
Izabela Górska-ucz.mgr K.Filipowskiej  Wyróżnienie
Mateusz Kowalski-ucz.mgr K.Filipowskiej  Wyróżnienie

24.16.Roćnik Mezinarodni Interpretacni 08.Dubna 2018 Ostrava  
BarbaraMichalik-ucz.mgrD.Karaniewicz-Biedny  III nagroda

25.II Międzynarodowy Konkurs  Instrumentów Dętych Białystok
BarbaraMichalik-ucz.mgrD.Karaniewicz-Biedny  Złoto  

26.XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych 10.03.2018 
BarbaraMichalik-ucz.mgrD.Karaniewicz-Biedny   I nagroda

27.XVI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Młody Paganini 09.03.2018 Legnica 
Anna Budel-ucz.dr E.Pachucka-Mazurek  II wyróżnienie

28.Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Forum Młodych Pianistów 17.03.2018
Piotr Twardowski-ucz.mgr A.Malińskiej   III nagroda

29.IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe 24.03.2018 
Barbara Michalik-ucz.mgr A.Malińskiej II nagroda

30.XV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy  im.Georga Philippa Telemanna
24-25.03. 2018 Poznań

Anna Budel– ucz.d rE.Pachucka-Mazurek Wyróżnienie
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej  Wyróżnienie

31.Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Forum Młodych Pianistów im.Gertrudy Konatkowskiej 17.03.2018 Poznań 
Julia Michalska-ucz.mgr A.Malińska  II nagroda

32.XXI Kłodzki Festiwal Muzyczny Gitariada Ogólnopolski Konkurs Gitarowy   Kłodzko 07.04.2018r.
Igor Welcz– ucz.mgr P.Dybizbańskiego   Wyróżnienie
Mikołaj Kościelak-ucz.mgr P.Dybizbańskiego Wyróżnienie

33.II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy  Szkół Muzycznych I i II Stopnia Wadowice 2018-kwiecień
Igor Welcz -ucz.mgr P.Dybizbańskiego  II nagroda

34.XIX Gorzowski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko” Gorzów  18.04.2018
Maria  Kierzkowska-ucz.mgr M.Gidaszewskiego  III nagroda

35.XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Sochaczew 18.04.2018  
Barbara Michalik-ucz.mg rD.Karaniewicz -Biedny Fletowy  III nagroda

36.Konkurs Skrzypcowy CEA Kielce  22.04.2018     
Justyna Grudzień-ucz.dr K.Gidaszewskiej   II nagroda

37.V Ogólnopolski Cieszyński Konkurs   Skrzypcowy Cieszyn 22.04.2018 
Agnieszka Wojtowicz-ucz.gr K.Gidaszewskiej   III nagroda

38.IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy   Kowalewie Pomorskim 24.04.2018
Oliwia Rogala– ucz.mgr J.Markiewicz Wyróżnienie
Kaudia Wieczorek-ucz.mgrJ.Markiewicz Wyróżnienie
Mateusz Gref-ucz.mgr J.Markiewicz  II nagroda       

39.IVOgólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa”im.L.Szymłowskiego Warszawa
Tymoteusz Bączkowski-ucz.mgr D.Hajzer  I nagroda

40.XXV Śląski Konkurs Instrumenty Dęte Drewno dla najmłodszych” Dąbrowa  Górnicza 27.04.2018
Barbara Michalik-ucz.mgr D.Karaniewicz-Biedny  III nagroda

41.II Konkurs Altówkowy – Etiuda  Gdańsk 28.04.2018
Nicol Miękus
– ucz. mgr B.Gniewowska  I nagroda

42.II Ogółnopolski Konkurs „Talenty   Skrzypcowe 2018” Poznań 29.04.2018
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej  I nagroda
GRUPA III  Anna Kierzynkowska 
ucz. mgr J.Gubańskiej  III nagroda

43.IX International Music Competytion   2018 Belgrad Internet Music Champion of the World  09.05.2018
Michalik Barbara-ucz.mgr D.Karaniewicz-Biedny  I nagroda
Symon Pikulski– ucz.mgr P.Pikulskiego                 I nagroda
Julia Kamińska-ucz.mgr B.Słomiam                      I nagroda
Kacper Kolasiński-ucz mgr B.Slomian                  I nagroda
Stanisław Banyś-ucz.mgr B.Słomian                    II nagroda
Julia Dmochowska-ucz.mgr A.Malińsk                 I nagroda
Mateusz Kowalski-ucz. mgr K.Filipowskiej
Oliwia Rogala-ucz. mgr J.Markiewicz                    II nagroda
Klaudia Wieczorek
-ucz.mgr J.Markiewicz             II nagroda                                
Klaudia Wieczorek
-ucz.mgr J.Markiewicz             II nagroda
Tymoteusz Bączkowski-ucz. mgr D.Hajzer          II nagroda
Nicol Miękus-ucz.mgr B.Gniewowska                    I nagroda
Anna Kubiak-ucz.mgr B.Gniewowska                    I nagroda
Justyna Grudzień-ucz.dr K.Gidaszewskiej            I nagroda
Barbara Slomian-ucz.dr K.Gidaszewskiej             I nagroda
Hanna Rogoża-ucz.dr K.Gidaszewskiej                 I nagroda
Agnieszka Wojtowicz-ucz.dr K.Gidaszewskiej      I nagroda
Agata Miłoś-ucz.dr K.Gidaszewskiej                      I nagroda
Julia Aksentowicz-ucz.dr K.Guidaszewska           I nagroda
Gabriela Balcerek-ucz.dr K.Gidaszewskiej            I nagroda
Wiktoria Zahorska-ucz.mgr A.Hermann                I nagroda

44.XXV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im.Z.Wojciechowskiej  Bydgoszcz 15.05.2018
Jagna Slocińska-ucz.dr T.Lisieckiego  Wyróżnienie

45.Majowy Konkurs Gitarowy Akademia Sztuki Szczecin 21.05.2018 
Igor Welcz-ucz.mgr P.Dybizbańskiego I nagroda
Mikołaj Kościelak-ucz.mgr P.Dybizbańskiego   II nagroda
Eryk Zborowski-ucz.mgr P.Dybizbańskiego    Wyróżnienie
Stanisław Ruszkowski-ucz.mgr P.Dybizbańskiego

46.Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im.W.Kędry 21.05.2018 Łódź 
Barbara Dondajewska-ucz.mgr M.Wiśniewski Wyróżnienie

47.XVII Szkolny Konkurs Smyczkowy  Poznań 25.05.2018
Mateusz Gref-ucz.mgr J.Markiewic  I nagroda
 Monika Szalkowska-ucz.mgr A.Hermann   II nagroda
Oliwia Rogala-ucz.mgr J.Markiewicz   Wyróżnienie

48.III Konfrontacje Skrzypcowe Szkół Muzycznych II st. 26.05./2018 Gdynia    
Monika Szalkowska-ucz.mgr A.Hermann  III nagroda

49.XXI Międzynarodowy Festiwal  i Konkurs Muzyki Gitarowej Trzęsacz/Pobierowo  02.06.2018
Antoni Rachuta-ucz.mgr P.Dybizbańskiego  III nagroda

50.I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy  „Jak Wieniawski” 3.06.2018 Lublin
Monika Szalkowska-ucz.mgr A.Hermann    III nagroda

  STYPENDIA i NAGRODY

Stypendium Prezesa Rady Ministrów  2016/2017

Agata Miłoś-ucz.dr K.Gidaszewskiej

Stypendium  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2016/2017 otrzymuje

Marta Gidaszewska-ucz.dr K.Gidaszewskiej

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

Marta Gidaszewska – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Barbara Żołnierczyk – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska.

Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015
Marta Gidaszewska I stopnia
– skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Barbara Żołnierczyk  III stopnia – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Barbara Słomian III stopnia – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Agnieszka Wojtowicz  III stopnia – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Agata Miłoś  III stopnia – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Justyna Grudzień wyróżnienie – skrzypce nauczyciel prof. Wojciech Maliński
Julia Dmochowska – fortepian nauczyciel mgr Agata Malińska
Maria Zdziebkowska – fortepian nauczyciel mgr Barbara Jarantowska
Stanisław Kasprzyk – akordeon nauczyciel mgr Cezary Witlewski

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
Marta Gidaszewska
– skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska

Stypendium Business and Professional Women’s Club Poznań:
Barbara Żołnierczyk – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska
Marta Gidaszewska – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska

  Stypendium Studium Języków Obcych – Program  Bell
Barbara Słomian – skrzypce nauczyciel mgr Karina Gidaszewska

Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci
Patrycja Błoch
– gitara nauczyciel mgr Przemysław Dybizbański
zakwalifikowanie do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym na rok 2015/2016

Stypendium Towarzystwa Muzycznego im. Feliksa Nowowiejskieg
Maria Zdziebkowska
– fortepian nauczyciel mgr Barbara Jarantowska

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 X  Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy  Wrocław 05-06.09.2016
Gabriela Balcerek
I nagroda ucz.dr  K.Gidaszewskiej
Hanna Rogaża–       I nagroda ucz.-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Agata Miłoś–           III nagroda  ucz.dr K.Gidaszewskiej
Marta Gidaszewska–  Grand Prix ucz.dr K.Gidaszewskiej

Days of Perkussion 2016 Ateny 15.09.2016
Kamil KołakowskiII nagroda /Junior Snarg Drum/ucz.prof.M.Rapczewskiego
                                 III nagroda /Junior Timpani/

I Konkurs Skrzypcowy – Żywiec 25 – 29.10.2016           
Marta Gidaszewska-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Wiktoria Zahorska-ucz.mgr A.Hermann
Monika Szakowska-ucz.mgr A.Hermann

9 Jazz Contest Tarnów 2016    6– 11.11.2016    
Mateusz Kaszuba– I nagroda (fortepian)  ucz.mgr J Zeyland

Konkurs „Il flauto ricercato”  Łódź 27.11.2016         
Barbara Michalik, Izabela Ratajewska-ucz. Mgr D.Karaniewicz-Biedny

V Ogólnopolski  Konkurs  Kontrabasowy  Szkół Muzycznych I i IIst GRADUS AD 26.11.2016       PARNASSUM
Oliwia Rogala-II nagroda/ w kategorii I /ucz.mgr J.Markiewicz 

IV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.H.W.Ernsta  i K.Szymanowskiego  
20 – 25.11.2016
Marta Gidaszewska–  I nagroda kat.I ucz.dr K.Gidaszewskiej
Justyna Grudzień-ucz.dr K.Gidaszewskiej

XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne   02-03.12.2016     
Stanisław Kasprzyk,  Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła, Michał Wolnik
Alina Dzięcioł
–  Laureatka ucz.mgr C.Witlewskiego
Tobiasz UrbaniakNajlepszy akordeonista  i III nagroda ucz.mgr  C.Witlewskiego
Duet-Weronika Wojtanowska i Alina Dzięcioł -Laureaci
Aleksandra Zgoła- Laureatka
-ucz.mgr C.Witlewskiego

24 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej – Przemyśl   07.12 – 10.12.2016,    
Aleksandra Zgoła, Alina Dzięcioł, Weronika Wojtanowska, Tobiasz Urbaniak
Michał Wolnik, Stanisław Kasprzyk –
ucz.mgr C.Witlewskiego
Tobiasz Urbaniak- III nagroda w kat.IV
Alina Dzięcioł Wyróżnienie w kat.IV
Weronika Wojtanowska , Alina Dzięcioł-  I nagroda w kat.B

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Rodziny Grobliczów Kraków
              08 – 10.12.2016    
Justyna Grudzień–  Wyróżnienie -skrzypce- ucz. dr K.Gidaszewskiej
Hanna Rogoża, Agata Miłoś, -skrzypce- ucz. dr K.Gidaszewskiej
Gabriela
Balcerek, Marta Gidaszewska, -skrzypce – ucz. dr K.Gidaszewskiej
Agnieszka Wojtowicz, Barbara Żołnierczyk-
skrzypce ucz.dr K.Gidaszewskiej
Barbara Słomian – ucz. dr K.Gidaszewskiej
Anna Budel-ucz.dr E.Pachucka-Mazure

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla  Szkół Muzycznych I i IIst. – Trzcianka
14 – 16.01.2017
Julia Dmochowska-ucz.mgr A.Malińska

Festiwal „Serca bicie” pamięci Andrzeja Zauchy  Bydgoszcz  14.01.2017      
Ewa Kamyszek, Małgorzata Poślednia

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny  Goerlitz 13-15.01.2017           
 Maria Kierzkowska-ucz.mgr   M.Gidaszewskiego

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny  Trzcianka 2017 r.  13-15.01.2017     
Julia  Dmochowska  I-II nagroda
– ucz.mgr.A.Malińskiej

XXIII Mławski Festiwal Muzyki   Akordeonowej Mława 09-11.02.2017  
Aleksandra Zgoła,  ucz.mgr  C.Witlewskiego
Alina Dzięcioł,  Tobiasz Urbaniak,
ucz.mgr  C.Witlewskiego
Michał Wolnik, Stanisław Kasprzyk– ucz.mgr  C.Witlewskiego
Aleksandra Zgoła- II nagroda- ucz.mgr  C.Witlewskiego

Akordeon-Wettbewrb 2017  Wiedeń 26.02.2017 
Aleksandra Zgoła
II nagroda –ucz.mgr C.Witlewskiego

Makroregionalne Przesłuchania Zespołów   Perkusyjnych   Bydgoszcz   27-28.02.2017   
Julia Kamińska, Kacper Kolasiński, ucz.prof.M.Rapczewskiego
Kamil Kołakowski
ucz.prof.M.Rapczewskiego
wyróżnienie

Konkurs Skrzypcowy Płock 06-10.03.2017 
Gabriela Balcerek-ucz.dr K.Gidaszewska

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy  dla Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.
         10 – 12.03 2017 – Toruń   
Justyna Grudzień- II nagroda ucz.dr K.Gidaszewskiej
Barbara ŻołnierczykGrand Prix, I nagroda ucz.K.Gidaszewskiej
Agata MiłośIII nagroda– ucz.dr K.Gidaszewskiej

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny  „Od Bacha do Szymanowskiego”
        Warszawa 17-18.03.2017
Zofia Jamróz-ucz.mgr M.Gidaszewskiego

IV Ogólnopolski  Konkurs  Zespołów   Kameralnych „Muzykowanie w Trzciance”     
Alina Dzięcioł, Weronika Wojtanowska–  I nagroda ucz.mgr C.Witlewskiego

  MKiDN 2017   
Hanna Rogoża
-ucz.dr.K.Gidaszewskiej
laureatka Programu Stypendialnego

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Slupca 24-25.03.2017
Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak,
Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła,
Michał Wolnik

Europejski Konkurs Młodych Pianistów  Zielona Góra 25-26.03.2017   
Maria Kierzkowska
Wyróżnienie ucz.dr.K.Gidaszewskiej

XIV  Międzynarodowy  Konkurs  Skrzypcowy im.G.Ph.Telemanna   
  25-27.03.2017 Poznań
Justyna  Grudzień
III nagroda ucz.dr. K.Gidaszewskiej
Agata  Miłoś- Wyróżnienie ucz.dr.K.Gidaszewskiej

V  Zachodniopomorski Konkurs  Pianistyczny  28-31.03.2017 Szczecin 
Julia  Dmochowska-ucz.mgr.A.Malińskiej I nagroda, Nagroda Specjalna prof.B.Boguszewskiego
Maria  Kierzkowska
– Wyróżnienie  ucz.mgr.M.Gidaszewskiego
Julia Michalska-ucz.mgr.A.Malińskiej

Międzynarodowy  Konkurs  Instrumentów Smyczkowych   30-02.04.2017  Elbląg
Barbara  Żołnierczyk
I nagroda ucz.dr K.Gidaszewskiej
Justyna Grudzień
II nagroda ucz.dr.K.Gidaszewskiej
Agnieszka Wojtowicz –ucz.dr K.Gidaszewskiej

Festiwal Pianistyczny im.A.Szeluty   Słupca 06-08.04.2017
Izabela Górska
III nagroda ucz.k.Filipowskiej
Zofia  Jamróz–    II nagroda ucz.mgr.M.Gidaszewskiego
Julia Dmochowska I nagroda ucz.mgr A.Malińskiej
Julia Michalska
-ucz.mgr.A.Malińskiej

XIII Ogólnopolskie Forum  Młodych Instrumentalistów im. Szafranków Rybnik 07.04.2017
Alicja Rzymska-ucz.dr E.Pachuckiej-Mazurek
Anna  Budel- ucz.dr E.Pachucka-Mazurek

VIII Wrocławski Konkurs Młodych     Altowiolistów  Wrocław 08.04.2017      
Nicol  Miękus-   II nagroda ucz.mgr.B.Gniewowskiej
      Nagroda Specjalna

Ogólnopolski Wiosenny Festiwal   Fletowy Sochaczew 11.04.2017  
Barbara Michalik, Izabela Ratajewska-
ucz.D.Karaniewicz-Biedny

Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Kłodzko 21-22.04.2017
Igor Welcz –ucz.mgr P.Dybizbańskiego

I Ogólnopolski Konkurs „Młłodzi   Wirtuozi Fortepianu” Poznań,22-23.04.17  
Julia Michalska
–  II nagroda ucz.mgr A.Malińskiej
Maria Kierzkowska-ucz.mgr M.Gidaszewskiego

 XVII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe  Gorlice 23-26.04 2017 
Alina Dzięcioł, Tobiasz Urbaniak
Aleksandra Zgoła
-ucz.mgr C.Witlewskiego
Wyróżnienie

School & Jazz Festiwal Lubaczów 2017  26-28.04 2017
Tomasz Rassek, Kajetan Sobieraj, Nikodem
Kluczyński, Władysław Rajewski, Michał Rab,Antonina  Kocińska,
Mateusz Kaszuba-ucz.mgr J.Zeylanda
Nagroda główna
Julia Jędrzejczak
-ucz.mgr P.Białasa

21 International competition of Bohdan    Warchal  Dolny Kubin /Slovakia/ 29.04.2017  
Nicol  Miękus
–  III nagroda ucz.mgr B.Gniewowskiej 

I Ogólnopolski Konkurs „Talenty Skrzypcowe2017” Poznań 29.04-02.05.2017 
Agata  Miłoś
–  I nagroda ucz.dr K.Gidaszewskiej
Agnieszka WojtowiczII nagroda ucz.dr K.Gidaszewskiej
Monika Szalkowska
-ucz.dr K.Gidaszewskiej
Justyna Grudzień-ucz.dr K.Gidaszewskiej I nagroda, Nagroda Specjalna

VIII International Music Competition   Belgrad 09.05.2017 
Agnieszka Wojtowicz
-ucz.dr K.Gidaszewskiej II nagroda
Oliwia Rogala
-ucz. mgr J.Markiewicz  I nagroda
Izabela Radajewska
-ucz.mgrr D.Karaniewicz-Biedny I nagroda
Grzegorz Słomian
-ucz.mgr B.Słomian I nagroda
Aleksandra Zgoła
-ucz.mgr C.Witlewskiego I nagroda
Mateusz Gref
-ucz.mgr J.Markiewicz I nagroda
Barbara Michalik
-ucz.mgr D.Karaniewicz-Bied I nagroda
Agata Miłoś
-ucz.gr K.Gidaszewskiej I nagroda
Nicol Miękus
-ucz.mgr B.Gniewowskiej I nagroda
Gabriela  Balcerek
-ucz.dr K.Gidaszewskiej  I nagroda
Barbara Slomian
-ucz.dr K.Gidaszewskiej I nagroda
Alina Dzięcioł
-ucz.mgr C.Witlewskiego I nagroda
Hanna Rogoża
-ucz.dr K.Gidaszewskiej I nagroda
Justyna Grudzień
-ucz.dr K.Gidaszewskie I nagroda
Marta Gidaszewska
-ucz.dr K.Gidaszewskiej I nagroda
Barbara Żołnierczyk
-ucz.dr K.Gidaszewskiej Absolute Winner of Master Finals

III Makroregionalne Prezentacje  i Warsztaty Improwizacji Jazzowej   
  Konin 17.05.2017
Nikodem Kluczyński  II nagroda

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy  „Wieniawski Bis” 15-17.05.2017
Baranów Sandomierski
Aleksandra Wnukowska-ucz.mgr I.Gubańskiej
Agata Miłoś
-ucz.dr K.Gidaszewskiej

XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje   im.Z.Wojciechowskiej  Bydgoszcz    14-15.05.2017 
Helena Jańczuk-ucz.dr T.Lisieckiego Wyróżnienie Ist.

VI Festiwal Muzyki Akordeonowej   „Harmonia Espressiva” Sochaczew  25.05.2017 
Aleksandra Zgoła-ucz.mgr C.Witlewskiego   Laureat

VI Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy    im.W.Gadzińskiego Katowice 26-28,05.2017   
Oliwia Rogala-ucz.mgr J.Markiewicz Wyróżnienie IIst

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów  Żyrardów 26-27.05.2017 
Weronika Jurga -ucz.dr J.Balewskiej II nagroda

XVII Szkolny  Konkurs  Smyczkowy    Poznań 31.05-01.06.2017   
Mateusz Gref
-ucz.mgr J.Markiewicz
Oliwia Rogala-ucz.mgr J.Markiewicz III nagroda

Ogólnopolski  Konkurs  Pianistyczny „Czerwcowe dźwięk obranie” Wieliczka 31.05-03.06.2017
Izabela Górska ucz.mgr K.Filipowskiej

I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Solec  Kujawski 02-03.06.2017
Aleksandra Zgoła    ucz. mgr C. Witlewskiego
III nagroda

XIII Lubuskie Spotkania Skrzypcowe  Zielona Góra 05.06.2017    
Agata Miłoś
-ucz.dr K.Gidaszewskiej I nagroda
Agnieszka Wojtowicz-ucz.K.Gidaszewskiej
II nagroda ex aequo
Monika Szalkowska
-ucz.mgr  A.Hermann
III nagroda
Aleksandra Traczyk
-ucz.mgr A.Hermann
Wiktoria Zahorska-ucz.mgr A.Hermann
Monika Szalkowska-ucz. mgr A.Hermann
Dominika Kubera-ucz.dr hab. D.Kwiecińskiej-Erenz
Marcel Świdziński-ucz.dr hab.D.Kwiecińskiej-Erennz
Sara Kędzierska-ucz.dr hab.D.Kwiecińskiej-Erennz

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej Trzęsacz 2017  15-17.06.2017
Mikołaj Kościelak
-ucz.mgr P.Dybizbański  II nagroda
Igor Welcz-ucz.mgr P.Dybizbańskiego III nagroda

 

MKiDN-Departament Szkolnictwa     Artystycznego i Edukacji Kulturalnej   Stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego  2016/2017

Marta Gidaszewska-ucz.dr K.Gidaszewskiej

 

 Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków im. K.Lipińskiego
H.Wieniawskiego, Lublin 10-19.09.2015r.
Marta Gidaszewska – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej  wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy ,,Grand Prize Virtuoso”
Paryż, 25.10.2015r.
Marta Gidaszewska – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda

III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy ,,Będę wirtuozem”
Kraków 05-08.11.2015r.

grupa młodsza:
Barbara Żołnierczyk-uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie kaprysu
Agnieszka Wojtowicz-uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej II nagroda

grupa starsza:
Marta Gidaszewska – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda
Agata Miłoś – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej II nagroda
Barbara Słomian – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej  III nagroda

X Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy pamięci Aleksandry Januszajtis
Gdańsk 18-23.11.2015r.
Barbara Żołnierczyk – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda, nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika
Barbara Słomian – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej wyróżnienie

IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im.Z.Jahnkego
Poznań, 14-20.11.2015r.

Robert Łaguniak – uczeń mgr Kariny Gidaszewskiej
V nagroda

IV Młodzieżowy Konkurs na skrzypce solo im.Tadeusza Wrońskiego
Tomaszów Mazowiecki 19-21.11.2015r.
Marta Gidaszewska – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda i nagroda specjalna Towarzystwa T.Wrońskiego

XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne Słupca 26-27.11.2015
Patrycja Błoch –uczennica mgra Przemysława Dybizbańskiego Dyplom Laureata z najwyższą punktacją w grupie V,

40-ty Ogólnopolski Konkurs Bachowski im.St.Hajzera
 Zielona Góra 04-06.12.2015r.
grupa młodsza:
Barbara Żołnierczyk – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej I nagroda
Agnieszka Wojtowicz – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej III nagroda
grupa starsza:
Marta Gidaszewska – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej grand prix
Justyna Grudzień – uczennica prof. Wojciecha Malińskiego II nagroda
Agata Miłoś – uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej II nagroda

I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy
Poznań, 03- 06.12.2015 r.
Antonina Kucharska – uczennica dr Izabeli Mrozek wyróżnienie
Nicol Miękus – uczennica mgr Bogumiły Gniewowskiej wyróżnienie

I Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.G.Bacewicz
Łódź, 9-13.12.2015r.
Robert Łaguniak – uczeń mgr Kariny Gidaszewskiej III nagroda

Międzynarodowe Spotkania Skrzypcowe im.prof.M.Ławrynowicza
Płock, 7-11.03.2016r.
Barbara Żołnierczyk uczennica mgr K.Gidaszewskiej II nagroda

Międzynarodowy Konkurs Muzyki Współczesnej ,,Srebrna Szybka”
Kraków, 9-12.03.2016r.
Wiktoria Zahorska uczennica mgr Aurelii Hermann III nagroda

XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.G.Ph.Telemanna
Poznań, 19-21.03.2016r.
Justyna Grudzień uczennica mgr K.Gidaszewskiej V nagroda
Barbara Żołnierczyk uczennica mgr K.Gidaszewskiej wyróżnienie
Agata Miłoś uczennica mgr K.Gidaszewskiej wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej Płock, 21-22.03.2016r.
Marta Gidaszewska uczennica mgr K.Gidaszewskiej II nagroda

Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów  Rybnik, 25-28.03.2015r.
Justyna Grudzień uczennica mgr Kariny Gidaszewskiej III nagroda

Ogólnopolski Konkurs ,,Młody Muzyk Roku”
Marta Gidaszewska uczennica mgr K.Gidaszewskiej Tytuł finalisty

 V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy Kielce, 15-17.04.2016r.
Justyna Grudzień uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
Agata Miłoś
uczennica mgr K.Gidaszewskiej III nagroda
Agnieszka Wojtowicz uczennica mgr K.Gidaszewskiej IV nagroda
 Anna Budel uczennica dr hab. E.Pachuckiej-Mazurek wyróżnienie

VII Polskie Spotkania Kontrabasowe Mielec, 15-17.04.2016r.
Oskar Krawiecki uczeń mgr J.Markiewicz III nagroda
Szymon Pokrzycki uczeń mgr J.Markiewicz wyróżnienie

VII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny  Belgrad – Serbia 30.04.2016r.
gr.B – Barbara Żołnierczyk uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
gr.B – Agnieszka Wojtowicz uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
gr.C – Barbara Słomian uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
gr.C – Agata Miloś uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
gr.C – Marta Gidaszewska uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
Marta Gidaszewska
uczennica mgr K.Gidaszewskiej nagroda główna konkursu – grand prix

XVIII Konkurs  Wiolonczelowo-Kontrabasowy  Malbork, 9.05.2016r.
Mateusz Gref uczeń mgr J.Markiewicz I nagroda
Oliwia Rogala
uczennica mgr J.Markiewicz II

VI Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Elk, 13-15.05.2016r.
Gabriela Zadroga uczennica dr T.Lisieckiego II nagroda

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Cieszyn, 24-26.05.2016r.
Grupa młodsza:
Barbara Żołnierczyk uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
Barbara Słomian uczennica mgr K.Gidaszewskiej III nagroda
Agnieszka Wojtowicz uczennica mgr K.Gidaszewskiej wyróżnienie
Grupa starsza:
Marta Gidaszewska uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
Justyna Grudzień uczennica mgr K.Gidaszewskiej II nagroda
Agata Miłoś uczennica mgr K.Gidaszewskiej III nagroda

V Ogólnopolski Konkurs Altówkowy  Żywiec 13.05.2016 r.
Nicol Miękus uczennica mgr B.Gniewowskiej  III nagroda
Antonina Kucharska uczennica dr I.Mrozek III nagroda

XI Lubuskie Spotkania Skrzypcowe  Zielona Góra, 13.06.2016r..
Barbara Żołnierczyk uczennica mgr K.Gidaszewskiej I nagroda
Agnieszka Wojtowicz uczennica mgr K.Gidaszewskiej II nagroda
Dominika Kubera uczennica dr hab. D.Kwiecinskiej  wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Altówkowy   Skierniewice, 14-16.06.2016r.
Antonina Kucharska uczennica dr I.Mrozek wyróżnienie
Julia Polowczyk uczennica dr I.Mrozek  wyróżnienie

Zakwalifikowanie się Roberta Łaguniaka ucznia mgr K.Gidaszewskiej
do Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H.Wieniawskiego

XIX Słupeckie Spotkania Muzyczne  Słupca, listopad 2015r.
Tobiasz Urbaniak
uczeń mgra C.Witlewskiego laureat
Stanisław Kasprzyk uczeń mgra C.Witlewskiego wyróżnienie
Kwintet akordeonowy w składzie: Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła,
Michał Wolnik
,przygotowanie mgr C.Witlewski laureat

XIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva”Wrocław, grudzień 2015 r.

Kwintet akordeonowy w składzie: Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła, Micha łWolnik,
przygotowanie mgr C.Witlewski wyróżnienie

XXII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej  Mława, luty 2016r.
Tobiasz Urbaniak
  uczeń mgra C.Witlewskiego II nagroda
Kwintet akordeonowy w składzie: Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła, Michał Wolnik, przygotowanie mgr C.Witlewski II nagroda

XIX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe  Sanok, kwiecień 2016r.
Kwintet akordeonowy w składzie: Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła, Michał Wolnik
przygotowanie mgr C.Witlewski III nagroda
Tobiasz Urbaniak
uczeń mgra C.Witlewskiego wyróżnienie
Alina Dzięcioł uczennica mgra C.Witlewskiego wyróżnienie
Duet w składzie: Weronika Wojtanowska – skrzypce, Alina Dzięcioł – akordeon, przygotowanie mgr Michał Gajda wyróżnienie

V Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” Sochaczew, maj 2016r.
Tobiasz Urbaniak uczeń mgra C.Witlewskiego laureat
Alina Dzięcioł
uczennica mgra C.Witlewskiego laureat
Stanisław Kasprzyk
uczeń mgra C.Witlewskiego laureat
Aleksandra Zgoła uczennica mgra C.Witlewskiego laureat
Kwintet akordeonowy w składzie: Stanisław Kasprzyk, Tobiasz Urbaniak, Alina Dzięcioł, Aleksandra Zgoła, Michał Wolnik,
przygotowanie mgr C.Witlewski laureat
Duet w składzie: Weronika Wojtanowska – skrzypce, Alina Dzięcioł – akordeon, przygotowanie mgr Michał Gajda laureat

II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy  Suwałki, maj 2016r.
Duet w składzie: Weronika Wojtanowska
– skrzypce, Alina Dzięcioł – akordeon, przygotowanie mgr Michał Gajda II nagroda i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego
Alina Dzięcioł
uczennica mgra C.Witlewskiego III nagroda
Stanisław Kasprzyk uczeń mgra C.Witlewskiego III nagroda

VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Zdrowia i Muzyki” Solec-Zdrój, maj 2016r.
Duet w składzie: Weronika Wojtanowska – skrzypce, Alina Dzięcioł – akordeon, przygotowanie mgr Michał Gajda II nagroda
Alina Dzięcioł
uczennica mgra C.Witlewskiego wyróżnienie

XXIII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu Sochaczew, listopad 2015r.
Julia Dmochowska
uczennica mgr Agaty Malińskiej wyróżnienie, i nagroda Barbary Jachimowicz

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz, styczeń 2016r.
Mateusz Kowalski
uczeń mgr Krystyny Filipowskiej III nagroda
Duet fortepianowy: Julia Dmochowska, Barbara Dondajewska, przygotowanie mgr Marek Gidaszewski I nagroda i nagroda specjalna za wykonanie utworu J.S.Bacha

XXI Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im.Haliny Czerny-Stefańskiej Żagań, luty 2016r.
Julia Dmochowska uczennica mgr Agaty Malińskiej wyróżnienie

XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz Jasło, marzec 2016r.
Mateusz Kowalski uczeń mgr Krystyny Filipowskiej wyróżnienie

III Regionalny Konkurs Muzyki Kameralnej  Leszno, marzec 2016r.
Duet fortepianowy: Julia Dmochowska, Barbara Dondajewska
, przygotowanie mgr Marek Gidaszewski I nagroda

Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Władysława Kędry Łódź, maj 2016r.
Julia Dmochowska
uczennica mgr Agaty Malińskiej I nagroda

XV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów Żyrardów, maj 2016r.
Julia Dmochowska uczennica mgr Agaty Malińskiej I nagroda

Międzynarodowy Konkurs im. Juliusza zarębskiego Łomianki, maj 2016r.
Maria Zdziebkowska
uczennica mgr Barbary Jarantowskiej I nagroda

III Ogólnopolski Konkurs „Czerwcowe dźwiękobranie”  Wieliczka, czerwiec 2016r.
Zofia Jamróz uczennica mgra Marka Gidaszewskiego II nagroda

Azoty Jazz Kontest Tarnów, listopad 2015r.
Trio: Tymoteusz Krajnia
k – perkusja jazz., Andrzej Kowalski – gitara jazz., Jakub Stankiewicz – gitara basowa jazz.II nagroda 

Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie
Weronika Wojtanowska
– śpiew III nagroda

School and Jazz Festiwal w kategorii wokalnej” Lubaczów, kwiecień 2016r.
Antonina Kocińska
– śpiew wyróżnienie

ROK SZKOLNY 2013-2014

X Festiwal Rytmu DRUMBATTLE Legnica 29-31.05.2014
Albert Kołodziejczak – wyróżnienie
Mateusz Garstecki – wyróżnienie

V Konkurs Altówkowy, Żywiec 16.05.2014
Nicol Miękus – III nagroda

III Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe, Elbląg 15-18.05.2014
Patrycja Błoch – wyróżnienie

XVI Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy, Malbork 12.05.2014
Szymon Pokrzycki – III nagroda
Mateusz Gref – III nagroda

Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy im. prof. J. Jurka, Sochaczew 01.2014
Tobiasz Urbaniak – laureat
Stanisław Kasprzyk – wyróżnienie

XIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, Sochaczew 29-30.04.2014
Marta Dzięcioł – II miejsce

XIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, Sochaczew 30.04.2014
Marta Dzięcioł – II nagroda

6 Polskie Spotkania Kontrabasowe Mielec 27-29.04.2014
Oskar Krawiecki- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Kameralny, Bydgoszcz 25-28.04.2014
duet skrzypcowy: Marta Gidaszewska, Robert Łaguniak – I nagroda
kwartet smyczkowy: Marta Gidaszewska, Robert Łaguniak, Katarzyna Górska, Magdalena Morawska – II nagroda

III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy, Kielce 25-27.04.2014
Marta Gidaszewska – I nagroda
Barbara Żołnierczyk – II nagroda
Agnieszka Wojtowicz – III nagroda
Agata Miłoś – III nagroda
Barbara Słomian – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Młody Paganini”, Legnica, 02-04.04.2014
Justyna Grudzień – III nagroda

III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy, 13-15.04.2014
Marta Gidaszewska – I nagroda
Katarzyna Górska – II nagroda
Barbara Żołnierczyk – II Nagroda
Barbara Słomian – III nagroda
Julia Owczarek – III nagroda
Agnieszka Wojtowicz – wyróżnienie
Emilia Błaszczyk – wyróżnienie
Weronika Morawska – wyróżnienie
XI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im.G.Ph.Telemanna, Poznań, 22.03-24.03.2014
Robert Łaguniak – I nagroda
Barbara Żołnierczyk – V nagroda
Agnieszka Wojtowicz – wyróżnienie
Malwina Stefańska – wyróżnienie
Justyna Grudzień – wyróżnienie

IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Augustów 04.2014
Adam Witlewski – wyróżnienie

XXXVII Olimpiada Artystyczna, Warszawa 07-09.04.2014
Zuzanna Kaźmierczak – Tytuł Finalisty

X Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków, Rybnik 04.2014
Kacper Suchanek – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy, Gdańsk 14-16.03.2014
Weronika Grenda – I nagroda
Szymon Pokrzycki – wyróżnienie

VIII Ogólnopolskie Spotkanie Skrzypcowe im.M.Ławrynowicza Płock, 10-15.03.2014 r.
grand prix – Marta Gidaszewska
– II nagroda – Barbara Żołnierczyk
– III nagroda – Barbara Słomian

XXII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych, 08.03.2014
Marta Dzięcioł – III nagroda
Anna Mazur – wyróżnienie
Julia Mikzińska – wyróżnienie

VI Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej, Kraków 05-08.03.2014
Krzysztof Maliński – I nagroda
Julia Dmochowska – II nagroda
Agata Miłoś – II nagroda
Barbara Dondajewska – III nagroda
Kacper Suchanek – wyróżnienie

II Regionalny Konkurs Muzyki Kameralnej z Fortepianem, Leszno 04.03.2014
Zuzanna Knopkiewicz, Małgorzata Poślednia – wyróżnienie

XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej, Żagań 20-22.02.2014
Maria Ździebkowska – wyróżnienie

XVI Festiwal Pianistyczny im.Izy Garglinowicz, Olsztyn 22.02.2014
Aleksandra Zagórska – wyróżnienie
Mateusz Kowalski – wyróżnienie

V Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im.T.Wrońskiego, Tomaszów Mazowiecki 21-23.01.2014
Marta Gidaszewska – I nagroda
Magdalena Morawska – III nagroda
Kaja Michałowicz – wyróżnienie

XIII Polsko-Niemiecki Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Görlitz-Zgorzelec 01.2014
Barbara Dondajewska – II nagroda
Paula Krauze – III nagroda

XVIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 2014
Joel Okraku – wyróżnienie

X Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków, Rybnik 10-12.04.2014
Kacper Suchanek – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Czerwcowe Dźwiękobranie, Wieliczka 2014
Aleksandra Zagórska – II nagroda
Zofia Jamróz – wyróżnienie
Mateusz Kowalski – wyróżnienie
Joel Okraku – wyróżnienie

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej, Przemyśl 12.2013
Stanisław Kasprzyk – wyróżnienie
Tobiasz Urbaniak – wyróżnienie

XV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych, Jawor 12.2013
Trio: Julia Muraszko, Barbara Warchalewska, Paula Krauze – I nagroda

XIX Słupeckie Spotkania Muzyczne, 11.2013
Alina Dzięcioł – Grand Prix
Stanisław Kasprzyk – laureat
Tobiasz Urbaniak – wyróżnienie

Makroregionalne Przesłuchania CEA 2013/2014
Mateusz Garstecki – III miejsce
Joachim Rufael – wyróżnienie