Browse By

Sekcje i Wydziały

Kierownicy:
Barbara Mucha – kierownik sekcji instrumentów klawiszowych
Karina Gidaszewska – kierownik sekcji instrumentów strunowych
Mariusz Pikulski – kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji
Jarosław Wachowiak – kierownik sekcji muzyki rozrywkowej i jazzu
Marlena Pietrzak-Burandt – kierownik wydziału rytmiki
Jan Mazurek – kierownik wydziału lutnictwa
Wiesława Warchalewska-Żok – kierownik sekcji teorii muzyki

Sekcja instrumentów klawiszowych:

Dawid Andraszewski – fortepian
Joanna Balewska – fortepian
Piotr Białas – fortepian, pianista akompaniator, zespół kameralny
Krystyna Filipowska – fortepian
Natalia Domańska – pianista akompaniator
Marek Gidaszewski – fortepian, zespół kameralny
Anna Haas-Niewiedział – fortepian, nauka akompaniamentu, zespół kameralny
Barbara Habdas – fortepian, pianista akompaniator
Robert Hauptmann – organy, improwizacja fortepianowa i organowa
Hanna Holeksa – pianista akompaniator
Joanna Królikowska – fortepian, nauka akompaniamentu
Alicja Krzyżaniak – fortepian, nauka akompaniamentu
Lidia Łopacińska-Giersz – fortepian, nauka akompaniamentu, pianista akompaniator
Małgorzata Maćkowiak – fortepian
Magdalena Malarczyk – pianista akompaniator
Agata Malińska – fortepian
Małgorzata Matylla – fortepian
Barbara Mucha – klawesyn, fortepian, zespół kameralny
Liwia Dolińska – fortepian
Lidia Grajkowska-Mroczkowska – pianista akompaniator
Hanna Holeksa – pianista akompaniator
Joanna Marciniak – organy
Marianna Nowak – fortepian, pianista akompaniator
Lucyna Olender – fortepian, pianista akompaniator
Anna Piwosz- fortepian
Liliana Skibińska – improwizacja fortepianowa
Anna Skolasińska – improwizacja fortepianowa
Elżbieta Spychała-Mroczek – pianista akompaniator
Anna Starzec-Makandasis – fortepian
Aleksandra Szeredi-Andraszewska – fortepian
Anna Szyc – fortepian, pianista akompaniator
Adam Szyszka – pianista akompaniator, nauka akompaniamentu
Magdalena Wiśniewska – fortepian, zespół kameralny
Cezary Witlewski – akordeon, zespół kameralny
Paulina Zarębska – pianista akompaniator

Sekcja instrumentów strunowych:

Kamil Babka – altówka
Marcin Baranowski – wiolonczela
Przemysław Dybizbański – gitara, zespół kameralny
Karina Gidaszewska – skrzypce, zespół kameralny
Bogumiła Gniewowska – altówka
Izabela Gubańska – skrzypce
Dorota Hajzer – wiolonczela
Aurelia Hermann – skrzypce
Antonina Kasprzak-Górska – wiolonczela
Dorota Kwiecińska-Erenz – skrzypce
Tomasz Lisiecki – wiolonczela
Joanna Markiewicz – kontrabas
Maciej Mazurek – wiolonczela
Małgorzata Młyńczak-Spychała – skrzypce, zespół kameralny
Ewelina Pachucka-Mazurek – skrzypce
Sławomir Paszczak – gitara
Dorian Pawełczak – skrzypce
Róża Sękowska – harfa
Marek Ważbiński – skrzypce
Mikołaj Zgółka – skrzypce
Anna Ziółkowska – skrzypce, zespół kameralny

Sekcja instrumentów dętych i perkusji:

Robert Błoszyk – klarnet
Jakub Domański – trąbka
Agnieszka Gandecka – flet
Kordian Górski – flet
Tomasz Gubański – obój, zespół kameralny
Dorota Karaniewicz-Biedny – flet
Andrzej Kulka – trąbka, zespół kameralny
Mikołaj Olech – róg
Błażej Pasternak – fagot, zespół kameralny
Mariusz Pikulski – trąbka, zespół kameralny
Marian Rapczewski – perkusja, zespół kameralny
Beata Słomian – perkusja
Violetta Spychaj – saksofon, zespół kameralny
Stefan Śliwa – puzon
Lucjan Wiza – klarnet
Anna Zgółka-Downar – flet

Sekcja muzyki rozrywkowej i jazzu:

Piotr Białas – fortepian
Jacek Szwaj – fortepian
Jan Zeyland – fortepian
Marek Jakubowski – perkusja
Zbigniew Wrombel – gitara basowa, kontrabas, historia jazzu
Bartosz Kucz – gitara basowa, zespoły
Witold Żuromski – gitara
Tomasz Orłowski – trąbka
Piotr Banyś – puzon
Kuba Marciniak – saksofon
Jarosław Buczkowski – akordeon
Mirosław Kamiński – ćwiczenia rytmiczne
Anna Jankowska – wokalistyka jazzowa
Piotr Kałużny – harmonia
Piotr Scholz – harmonia, aranżacja, gitara
Jarosław Sierant – skrzypce
Jarosław Wachowiak – saksofon, klarnet, kierownik sekcji

Wydział rytmiki:

Weronika Cegielska – technika ruchu
Maria Ćwiklińska – improwizacja fortepianowa
Barbara Dąbrowska-Silska – chór żeński, emisja głosu
Robert Hauptmann – improwizacja fortepianowa
Benigna Jaskulska – emisja głosu i śpiew dodatkowy, dykcja i recytacja
Jolanta Kajdasz – śpiew, emisja głosu
Magdalena Nowacka-Kleban – śpiew, emisja głosu
Jarosław Kozłowski – improwizacja fortepianowa
Emilia Pankowiak – improwizacja fortepianowa
Marlena Pietrzak-Burandt – rytmika, metodyka, technika ruchu, zespół rytmiki
Anna Skolasińska – improwizacja fortepianowa
Anna Strojna- rytmika

Wydział lutnictwa:

Wiesława Brach-Przybył – modelowanie
Krzysztof Krupa – lutnictwo, korekta lutnicza
Jan Mazurek – lutnictwo, korekta lutnicza
Honorata Stalmierska – lutnictwo, korekta lutnicza, historia sztuki lutniczej