Browse By

Nauczyciele

Przedmioty ogólnokształcące:

Aldona Adamczewska – historia, historia i społeczeństwo
Halina Adamska – język angielski
ks. Szymon Bajon – religia
Sylwia Cholecka – język angielski
Anna Dobroszewska – biologia, przyroda
Katarzyna Jabłońska – język polski
Magdalena Jamróz – język angielski
Joanna Janas – matematyka
Monika Jóźwiak – wychowanie fizyczne
Hanna Kacperska –  podstawy przedsiębiorczości
Katarzyna Kierończyk – język polski
Dorota Kozber – matematyka, wiedza o społeczeństwie
Iwona Kozłowska – plastyka
Piotr Krajewski – historia
Renata Kudłaszyk – religia
Elżbieta Mańczak – fizyka, przyroda, akustyka
Paweł Ruthendorf-Michalski – język niemiecki
Kinga Nawrocka – chemia
Alicja Pruss – matematyka
Tomasz Rul – wychowanie fizyczne
Danuta Skrzypek-Szwedkowska – geografia, przyroda
Agnieszka Stoińska – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka
Anna Szymańska – język polski
Magdalena Tomczak – język niemiecki
Janina Walkowska – informatyka, chemia, przyroda
Izabela Witlewska – Janiak – język niemiecki
Karina Wojtczak – wychowanie do życia w rodzinie
Maria Woźna – chemia
Alicja Pawlak – wychowanie fizyczne
Beata Zajdel-Krzak – język niemiecki
Joanna Zborowska – wychowanie fizyczne

Przedmioty ogólnomuzyczne:

Barbara Cegieła – historia muzyki, formy muzyczne
Barbara Dąbrowska-Silska – chór, kształcenie słuchu
Maciej Gieczys – kształcenie słuchu, harmonia, zasady muzyki
Andrzej Kamprowski – chór, dyrygowanie, czytanie partytur
Jarosław Kozłowski – kształcenie słuchu, improwizacja fortepianowa
Anna Królik – kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne
Monika Kusz – formy muzyczne, harmonia, zasady muzyki
Anna Łodygowska – historia muzyki, historia
Jacek Pawełczak – kształcenie słuchu, orkiestra kameralna
Dobrosława Pluta – historia muzyki
Aleksander Radzewski – kształcenie słuchu
Karolina Rogala – kształcenie słuchu, zasady muzyki
Wiesława Żok-Warchalewska – kształcenie słuchu, harmonia

Sekcja instrumentów klawiszowych:

Dawid Andraszewski – fortepian
Joanna Balewska – fortepian
Piotr Białas – fortepian, pianista akompaniator, zespół kameralny
Krystyna Filipowska – fortepian
Natalia Domańska – pianista akompaniator
Marek Gidaszewski – fortepian, zespół kameralny
Anna Haas-Niewiedział – fortepian, nauka akompaniamentu, zespół kameralny
Barbara Habdas – fortepian, pianista akompaniator
Robert Hauptmann – organy, improwizacja fortepianowa i organowa
Hanna Holeksa – pianista akompaniator
Joanna Królikowska – fortepian, nauka akompaniamentu
Alicja Krzyżaniak – fortepian, nauka akompaniamentu
Lidia Łopacińska-Giersz – fortepian, nauka akompaniamentu, pianista akompaniator
Małgorzata Maćkowiak – fortepian
Magdalena Malarczyk – pianista akompaniator
Agata Malińska – fortepian
Małgorzata Matylla – fortepian
Barbara Mucha – klawesyn, fortepian, zespół kameralny
Liwia Dolińska – fortepian
Joanna Marciniak – organy
Marianna Nowak – fortepian, pianista akompaniator
Lucyna Olender – fortepian, pianista akompaniator
Anna Piwosz- fortepian
Liliana Skibińska – improwizacja fortepianowa
Anna Skolasińska – improwizacja fortepianowa
Elżbieta Spychała – pianista akompaniator
Anna Starzec-Makandasis – fortepian
Aleksandra Szeredi-Andraszewska – fortepian
Anna Szyc – fortepian, pianista akompaniator
Adam Szyszka – pianista akompaniator, nauka akompaniamentu
Magdalena Wiśniewska – fortepian, zespół kameralny
Cezary Witlewski – akordeon, zespół kameralny
Paulina Zarębska – pianista akompaniator

Sekcja instrumentów strunowych:

Kamil Babka – altówka
Marcin Baranowski – wiolonczela
Przemysław Dybizbański – gitara, zespół kameralny
Karina Gidaszewska – skrzypce, zespół kameralny
Bogumiła Gniewowska – altówka
Izabela Gubańska – skrzypce
Aurelia Hermann – skrzypce
Antonina Kasprzak-Górska – wiolonczela
Dorota Kwiecińska-Erenz – skrzypce
Tomasz Lisiecki – wiolonczela
Joanna Markiewicz – kontrabas
Maciej Mazurek – wiolonczela
Małgorzata Młyńczak-Spychała – skrzypce, zespół kameralny
Izabela Mrozek – altówka
Ewelina Pachucka-Mazurek – skrzypce
Sławomir Paszczak – gitara
Dorian Pawełczak – skrzypce
Róża Sękowska – harfa
Marek Ważbiński – skrzypce
Mikołaj Zgółka – skrzypce
Anna Ziółkowska – skrzypce, zespół kameralny

Sekcja instrumentów dętych i perkusji:

Robert Błoszyk – klarnet
Jakub Domański – trąbka
Kordian Górski – flet
Tomasz Gubański – obój, zespół kameralny
Dorota Karaniewicz-Biedny – flet
Andrzej Kulka – trąbka, zespół kameralny
Mikołaj Olech – róg
Błażej Pasternak – fagot, zespół kameralny
Jerzy Pelc – flet, zespół kameralny
Mariusz Pikulski – trąbka, zespół kameralny
Marian Rapczewski – perkusja, zespół kameralny
Beata Słomian – perkusja
Violetta Spychaj – saksofon, zespół kameralny
Stefan Śliwa – puzon
Lucjan Wiza – klarnet
Anna Zgółka-Downar – flet

Sekcja muzyki rozrywkowej i jazzu:

Piotr Białas – fortepian
Jacek Szwaj – fortepian
Jan Zeyland – fortepian
Marek Jakubowski – perkusja
Zbigniew Wrombel – gitara basowa, kontrabas, historia jazzu
Bartosz Kucz – gitara basowa, zespoły
Witold Żuromski – gitara elektryczna
Piotr Banyś – puzon
Kuba Marciniak – saksofon
Mirosław Kamiński – ćwiczenia rytmiczne
Anna Jankowska – wokalistyka jazzowa
Piotr Kałużny – harmonia, aranżacja
Jarosław Sierant – skrzypce
Jarosław Wachowiak – saksofon, klarnet, kierownik sekcji

Wydział rytmiki:

Weronika Cegielska – technika ruchu
Maria Ćwiklińska – improwizacja fortepianowa
Barbara Dąbrowska-Silska – chór żeński, emisja głosu
Robert Hauptmann – improwizacja fortepianowa
Benigna Jaskulska – emisja głosu i śpiew dodatkowy, dykcja i recytacja
Jolanta Kajdasz – śpiew, emisja głosu
Jarosław Kozłowski – improwizacja fortepianowa
Emilia Pankowiak – improwizacja fortepianowa
Marlena Pietrzak-Burandt – rytmika, metodyka, technika ruchu, zespół rytmiki
Anna Skolasińska – improwizacja fortepianowa
Anna Strojna- rytmika

Wydział lutnictwa:

Wiesława Brach-Przybył – modelowanie
Krzysztof Krupa – lutnictwo, korekta lutnicza
Jan Mazurek – lutnictwo, korekta lutnicza
Honorata Stalmierska – lutnictwo, korekta lutnicza, historia sztuki lutniczej