Browse By

Kadra

Dyrekcja:
Leszek Walkowiak – dyrektor
Anna Łodygowska – wicedyrektor ds. przedmiotów ogólnokształcących
Aleksander Radzewski – wicedyrektor ds. przedmiotów ogólnomuzycznych

Kierownicy:
Barbara Mucha – kierownik sekcji instrumentów klawiszowych
Karina Gidaszewska – kierownik sekcji instrumentów strunowych
Mariusz Pikulski – kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji
Jarosław Wachowiak – kierownik sekcji muzyki rozrywkowej i jazzu
Marlena Pietrzak-Burandt – kierownik wydziału rytmiki
Antonii Krupa – kierownik wydziału lutnictwa

Nauczyciele:

Przedmioty ogólnokształcące:
Adamczewska Aldona – historia
Adamska Halina – język angielski
ks. Bajon Szymon – religia
Cholecka Sylwia – język angielski
Dobroszewska Anna – biologia, przyroda
Grabowski Tomasz – wychowanie fizyczne
Jabłońska Katarzyna – język polski
Jamróz Magdalena – język angielski
Jóźwiak Monika – wychowanie fizyczne
Kacperska Hanna –  podstawy przedsiębiorczości
Kierończyk Katarzyna – język polski
Kozber Dorota – matematyka, wiedza o społeczeństwie,
Kozłowska Iwona – plastyka
Kudłaszyk Renata – religia
Mańczak Elżbieta – fizyka, przyroda, akustyka
Piesiak-Robak Anna – historia
Pruss Alicja – matematyka
Rul Tomasz – wychowanie fizyczne
Rzepczyńska Monika – język angielski
Skrzypek-Szwedkowska Danuta – geografia, przyroda
Stoińska Agnieszka – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka
Szymańska Anna – język polski
Tomczak Magdalena – język niemiecki
Walkowska Janina – informatyka, chemia, przyroda
Witlewska – Janiak Izabela – język niemiecki
Wojtczak Karina – wychowanie do życia w rodzinie
Woźna Maria – chemia
Wyrzykowska Alicja – wychowanie fizyczne
Zajdel-Krzak Beata – język niemiecki
Zborowska Joanna – wychowanie fizyczne

Przedmioty ogólnomuzyczne:
Cegieła Barbara – historia muzyki, formy muzyczne
Dąbrowska-Silska Barbara – chór, kształcenie słuchu
Gieczys Maciej – kształcenie słuchu, harmonia, zasady muzyki
Kamprowski Andrzej – chór, dyrygowanie, czytanie partytur
Kozłowski Jarosław – kształcenie słuchu, improwizacja fortepianowa
Kusz Monika – formy muzyczne, harmonia, zasady muzyki
Łodygowska Anna – historia muzyki, historia
Nowak-Guzowska Małgorzata – harmonia, improwizacja
Pawełczak Jacek – kształcenie słuchu, orkiestra kameralna
Pluta Dobrosława – historia muzyki
Radzewski Aleksander – kształcenie słuchu
Rogala Karolina – kształcenie słuchu, zasady muzyki
Żok-Warchalewska Wiesława – kształcenie słuchu, harmonia

Sekcja instrumentów klawiszowych:
Andraszewski Dawid – fortepian
Balewska Joanna – fortepian
Białas Piotr – fortepian, pianista akompaniator, zespół kameralny
Filipowska Krystyna – fortepian
Gidaszewski Marek – fortepian, zespół kameralny
Haas-Niewiedział Anna – fortepian, nauka akompaniamentu, zespół kameralny
Habdas Barbara – fortepian, pianista akompaniator
Hanasz-Pelc Aleksandra – pianista akompaniator
Hauptmann Robert – organy, improwizacja fortepianowa i organowa
Holeksa Hanna – pianista akompaniator
Jarantowska Barbara – fortepian
Królikowska Joanna – fortepian, nauka akompaniamentu
Krzyżaniak Alicja – fortepian, nauka akompaniamentu
Łopacińska-Giersz Lidia – fortepian, nauka akompaniamentu, pianista akompaniator
Maćkowiak Małgorzata – fortepian
Malarczyk Magdalena – pianista akompaniator
Malińska Agata – fortepian
Matylla Małgorzata – fortepian
Mucha Barbara – klawesyn, fortepian, zespół kameralny
Muraszko Liwia-fortepian
Marciniak Joanna- organy
Nowak Marianna – fortepian, pianista akompaniator
Olender Lucyna – fortepian, pianista akompaniator
Piwosz Anna- fortepian
Sikorski Marcin – pianista akompaniator
Skibińska Liliana – improwizacja fortepianowa
Skolasińska Anna – improwizacja fortepianowa
Spychała Elżbieta – pianista akompaniator
Starzec-Makandasis Anna – fortepian
Szeredi-Andraszewska Aleksandra – fortepian
Szyc Anna – fortepian, pianista akompaniator
Szyszka Adam – pianista akompaniator, nauka akompaniamentu
Wiśniewska Magdalena – fortepian, zespół kameralny
Witlewski Cezary – akordeon, zespół kameralny
Zarębska Paulina – pianista akompaniator

Sekcja instrumentów strunowych:
Babka Kamil – altówka
Baranowski Marcin – wiolonczela
Dybizbański Przemysław – gitara, zespół kameralny
Gidaszewska Karina – skrzypce, zespół kameralny
Gniewowska Bogumiła – altówka
Gubańska Izabela – skrzypce
Hermann Aurelia – skrzypce
Kasprzak-Górska Antonina – wiolonczela
Kwiecińska-Erenz Dorota – skrzypce
Lisiecki Tomasz – wiolonczela
Markiewicz Joanna – kontrabas
Matysik-Ignyś Cecylia – harfa
Mazurek Maciej – wiolonczela
Młyńczak-Spychała Małgorzata – skrzypce, zespół kameralny
Pachucka-Mazurek Ewelina – skrzypce
Paszczak Sławomir – gitara
Purzycki Janusz – skrzypce
Sękowska Róża – harfa
Ważbiński Marek – skrzypce
Wiśniewski Rafał – gitara
Zgółka Mikołaj – skrzypce
Ziółkowska Anna – skrzypce, zespół kameralny

Sekcja instrumentów dętych i perkusji:
Błoszyk Robert – klarnet
Górski Kordian – flet
Gubański Tomasz – obój, zespół kameralny
Karaniewicz-Biedny Dorota – flet
Kulka Andrzej – trąbka, zespół kameralny
Olech Mikołaj – róg
Pasternak Błażej – fagot, zespół kameralny
Pelc Jerzy – flet, zespół kameralny
Pikulski Mariusz – trąbka, zespół kameralny
Rapczewski Marian – perkusja, zespół kameralny
Słomian Beata – perkusja
Spychaj Violetta – saksofon, zespół kameralny
Śliwa Stefan – puzon
Wiza Lucjan – klarnet
Zgółka-Downar Anna – flet

Sekcja muzyki rozrywkowej i jazzu:
Banyś Piotr – puzon
Jakubowski Marek – perkusja
Jankowska Anna – wokalistyka
Kucz Bartosz  -zespół jazzowy
Kałużny Piotr – fortepian, aranżacja
Michałowski Dawid -trąbka jazzowa
Szulc Piotr – perkusja
Szwaj Jacek- fortepian jazzowy obowiązkowy
Wachowiak Jarosław – saksofon, klarnet, improwizacja
Wrombel Zbigniew – kontrabas, gitara basowa, historia jazzu i muzyki rozrywkowej
Zeyland Jan – fortepian, aranżacja
Żuromski Witold – gitara

Wydział rytmiki:
Ćwiklińska Maria – improwizacja fortepianowa
Jaskulska Benigna – emisja głosu i śpiew dodatkowy
Kajdasz Jolanta – emisja głosu i śpiew dodatkowy
Nawrocka-Laboga Joanna – rytmika, technika ruchu, metodyka, improwizacja
Papierz Małgorzata – psychologia, pedagogika
Pietrzak-Burandt Marlena – rytmika, metodyka, technika ruchu, zespół rytmiki

Wydział lutnictwa:
Brach-Przybył Wiesława – modelowanie
Krupa Antoni – lutnictwo
Krupa Krzysztof – lutnictwo, korekta lutnicza
Mazurek Jan – lutnictwo, korekta lutnicza
prof. Stalmierska Honorata – lutnictwo, korekta lutnicza, historia sztuki lutniczej

Psycholog/pedagog szkolny:
Gemba Magdalena
Zborała-Orlińska Magdalena

 

Administracja Szkoły:
Olejniczak Krzysztof – kierownik gospodarczy
Hałasik Elżbieta – główna księgowa
Skrzypczak Anna – sekretariat
Lechojda Małgorzata – kadry