Browse By

Absolwenci

Absolwenci Państwowego Liceum Muzycznego im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu
obecnie
Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia

1954

Romuald Arndt
Wiesława Brzostowicz
Jerzy Czajka
Jan Jański
Olga Kadzińska
Jadwiga Nowak-Galińska
Sonia Ogłoza
Danuta Opielewicz-Malinowska
Aleksander Szeligowski
Elżbieta Trenerowska-Wawrzyniak
Tadeusz Wesołowski

1955

Halina Baeanowska-Krynicka
Eugeniusz Falszewicz
Wiesław Kiser
Jan Konieczny
Antoni Najdek
Jan Nowicki
Antoni Penc
Jan Poradowski
Helena Raczyńska
Tadeusz Spławiński
Teresa Wieczorowska

1956

Barbara Badurska-Ludek
Andrzej Galantowicz
Leonard Grabarkiewicz
Krzysztof Kalczyński
Leszek Kotlicki
Ewelina Kurek-Sterzyńska
Urszula Leszek-Szlawczyńska
Janusz Mencel
Alfred Paszak
Andrzej Sobieski
Barbara Sprenger
Czesław Staniewicz
Iwona Stoga
Barbara Sutt
Wiesława Żelewska

1957

Paweł Andrzejewski
Waldemar Andrzejewski
Zofia Andrzejewska
Gwidon Bela
Barbara Bernacka
Zbigniew Borecki
Elżbieta Dastycz-Szwarc
Barbara Hoffman
Mieczysław Koczorowski
Marian Majewski
Paweł Marcinkowski
Witalis Raczkiewicz
Benedykt Raduła
Otylia Rząsa
Stefan Sibilski
Marek Szwarc

1958

Tadeusz Hoffman
Halina Patalas
Marian Roszyk
Błażej Sroczyński
Władysław Strycki
Elżbieta Szukała
Zofia Szyszko
Bolesław Urbanowicz
Maria Waliszewska
Marian Wiśniewski

1959

Maria Białkowska
Maria Bieńkowska
Andrzej Bujakiewicz
Anna Cieślak
Alicja Emerle
Kazimierz Janiga
Stanisław Kwapisz
Kazimierz Maćkowiak
Remigiusz Regorius
Katarzyna Staniewicz-Rzózka
Michał Stanikowski
Regina Strycka
Ryszard Szczepański
Aleksander Szymański
Wiesław Tomczyk
Danuta Wesołowska
Eryk Wojciechowski

1960

Krystyna Bujakiewicz
Adam Cichy
Krystyna Gogołek-Jachimowicz
Edmund Kasprzyk
Barbara Klessa
Maria Kniaź
Stefania Mauer
Władysław Pawłowski
Lucyna Poradowska
Maria Sadłowska-Czerniak
Tadeusz Sitarz
Józef Stachowski
Mieczysław Urbański
Lech Wodziński

1961

Włodzimierz Bąk
Stanisław Jarzyński
Bogusz Kaczmarek
Gabryela Kalarus
Edmund Kasprzyk
Waldemar Kowalski
Ludmiła Lenard
Małgorzta Ludwiczak
Wojciech Maliński
Tadeusz Możejewski
Urszula Nawrocka-Beimcik
Mirosława Nowak
Danuta Piechocka
Aleksandra Salwa
Maria Słowik
Barbara Sokolnicka-Bertrandt
Grażyna Szlechta
Zofia Szyszko
Zdzisław Wawrzynowicz
Janina Wilczyńska
Bożena Wojciechowska
Zbigniew Wojt

1962

Lubomira Andrzejewska-Szczepańska
Teresa Dorożała-Brodniewicz
Maria Fengler-Szymańska
Stanisław Firlej
Ludmiła Formaniak-Andrzejczak
Janina Kamasa-Jachimowicz
Bożena Kasprzak
Janina Kowalska
Joanna Krzyżaniak
Karol Kurkiewicz
Zbigniew Liebig
Małgorzta Ludwiczak
Andrzej Murawski
Zdzisław Nowak
Janina Piątkowska-Rowińska
Janina Późniak-Miranowska
Grażyna Rodek-Słowińska
Teresa Rodziewicz
Jerzy Rogal
Jadwiga Rutkowska-Kurkiewicz
Zofia Rzędarska
Teresa Skazińska-Perlińska
Czasława Splitt
Iwona Stańda-Zawrzykraj
Lidia Szafrańska-Roszyk
Włodzimierz Szymański
Jacek Tomaszewski
Ferdynand Tomkiewicz
Zdzisław Wylonk
Anna Zjeżdżałka-Jóźwiak

1963

Bronisława Barczak
Elżbieta Andrzejewska
Wiesław Bartusz
Bronislawa Dobra-Plecha
Zbigniew Goncerzewicz
Mirosław Górny
Kazimiera Grodzicka
Błażej Jaworski
Jolanta Kępińska
Janina Kostka
Włodzisława Kowalska
Bożena Kubiak-Nojman
Jarosław Kukulski
Anna Lisiak
Jan Martini
Jerzy Nebel
Grażyna Przybylska
Małgorzata Rusinek-Suchoń
Lechosław Stasik
Andrzej Tatarski
Teresa Waśkowska
Mirosława Wylonk
Zdzisław Wysocki
Bronisława Zielińska

1964

Bogdan Borek
Arkadiusz Broniewski
Rafał Dębski
Barbara Drozdowska-Florek
Bogumiła Drzażdżyńska-Gniewowska
Marian Frankowski
Mirosława Gałka
Barbara Grajewska
Elżbieta Janczarska-Deputat
Ewelina Kurek
Aleksandra Kwaśnik-Szafrańska
Włodzimierz Kwiek
Mirosława Lasocka
Radosława Maciejewska
Wanda Nauman
Urszula Nawrocka
Barbara Nochowicz-Rauchudt
Barbara Okoniewska-Brykczyńska
Janina Olejniczak
Ewelina Piotrowska
Stanisław Przybyszewski
Hanna Przygoda
Aleksander Radzewski
Krzysztof Sitarski
Barbara Sikora
Anna Smażyk-Gierak
Zdzisław Stachowiak
Jerzy Szafrański
Mirosława Szymańska
AnnaUlrich-Skalska
Mirosława Wasilewska
Zygmunt Wojtyniak
Barbara Zakrzewska

1965

Danuta Bojkowska
Anna Chrapan
Maria Cicha
Anna Ciechanowska
Bronisława Dobra
Ewa Ereńska
Aleksandra Falak
Dorota Frackowiak
Bożena Grothus
Jan Guliński
Barbara Hain-Rapczewska
Bogdan Hoffmann
Jolanta Jankowiak
Michał Jankowiak
Piotr Jędrzejczak
Ryszard Jóźwiak
Danuta Kasztelan
Eugeniusz Kędzierski
Elżbieta Kilińska
Lucyna Klockiewicz
Aleksandra Kosicka
Aleksandra Krzyżanowska
Krystyna Kurzawa
Maria Kwiatkowska
Elżbieta Maćkowiak
Elżbieta Marczyńska
Wojciech Matuszewski
Ewa Mikołajewska
Czesław Murakowski
Bożena Myszkier
Janina Niedźbała
Zofia Przybysz
Wojciech Radziszewski
Marian Rapczewski
Magdalena Sołtysińska
Przemysław Strugarek
Lidia Szczepańska
Marian Szyrner
Klaudyna Wietrzyńska
Zygmunt Zieliński
Bożena Żyźniewska

1966

Leszek Bajon
Józef Bidermann
Alicja Bielecka
Eugeniusz Buda
Barbara Bukowska
Krzysztof Dastych
Halina Dąbrowska
Jacek Domagała
Leszek Donder
Mirosław Fochtmann
Ewa Grabarczyk
Michał Grenda
Elżbieta Herzog
Jan Janas
Danuta Jasińska
Ewa Kandulska
Bogdan Kapała
Ryszard Klockiewicz
Ewa Klockiewicz
Michał Kluj
Ireneusz Kociński
Krystyna Kordyl
Kazimierz Kostyra
Jadwiga Lisiewicz
Andrzej Majchrowicz
Wanda Mikulińska
Stanisław Młynarczyk
Janina Nowrot
Małgorzata Nowak
Mirosława Paluszkiewicz
Bernard Piątkowski
Hanna Przybecka
Liliana Sikorska
Maria Stachowiak
Ryszard Szlafczyński
Andrzej Szymański
Krystyna Tysper
Katarzyna Walczak
Ewa Wolniewicz
Janina Zielińska
Andrzej Zieliński

1967

Maria Antkowiak
Lidia Bartz
Danuta Bartosz
Marek Bykowski
Bożena Dorożała
Weronika Firlej
Ludmiła Gorlik
Elżbieta Gulczyńska
Michał Holas
Irena Huk
Aleksandra Janicka
Anna Jaskólska
M.Kabat
Małgorzata Kasztelan
J.Kołpowski
Konrad Kubiak
J.Kupczyński
Jerzy Kurek
M.Kwiek
Wiesława Leśniewicz
K.Nowak
Mirosława Otworowska
Maria Piątkowska
Anna Podworska
A.Przybyszewska
J.Rutkowski
Nanna Schnitter
W.Sędziński
M.Stranz
Ewaryst Studziński
M.Śmiełowska
Elżbieta Tomaszewska
Hanna Urbańska
Krzysztof Winiszewski
M.Wojtecka
G.Wojtkowiak

1968

Stefan Białous
Kazimierz Gorządek
Zbigniew Górny
Ryszard Kaczanowski
Elżbieta Kołpowska
Kazimierz Konarkowski
Maciej Kościelski
Jolanta Kopczyńska
Piotr Kowalczyk
Wojciech Nawrotek
Bożena Liebig
Maria Łagodzińska
Jerzy Masan
Roman Mielcarek
Teresa Młyńczak
Zbigniew Murawski
Krystyna Nowak
Krystyna Pawełczyk
Włodzimierz Pawlicki
Barbara Przewoźniak
Danuta Radojewska
Józef Radwański
Grażyna Reszelska
Barbara Rodziewicz
Maria Rychlewska
Danuta Sarulewicz
Halina Siedzińska
Mieczysław Stachowiak
Bożena Wicher
Jacek Wieczorek
Radosława Wolniewicz

1969

Katarzyna Bartoszewska
Piotr Baszyński
Hanna Bibrowicz
Wiesław Bonikowski
Elżbieta Bukalska
Ryszard Chmielewski
Bogusław Fochtmann
Urszula Fochtmann
Dorota Foltyńska
Gizela Furs
Ryszard Hoppel
Eleonora Grembowska
Bogdana Janikowska
Dorota Jęczkowiak
Elżbieta Kędzierska
Grażyna Kowalska
Iwona Kuczkowska
Małgorzata Kwaśnik
Eunika Lipiecka
Janina Mamajska
Anna Migdał
Aldona Michera
Bożena Nowicka
Maria Pawłowska
Małgorzata Peczyńska
Ryszard Rybczyński
Kazimierz Samujło
Iwona Sobieralska
Halina Stefaniak
Halina Szczechowiak
Róża Świtoń
Wiesława Tomkiewicz
Stanisław Wietrzyński

1970

Mieczysława Bajon
Jolanta Błaszyk
Maria Broch
Andrzej Cieślewicz
Andrzej Chodziński
Grażyna Chrzempiec
Zenon Flis
Wojciech Gielnik
Kordian Górski
Aleksandra Gregorowicz
Danuta Jawis
Jerzy Karwowski
Jadwiga Kieliszewska
Aleksandra Kina
Aleksandra Kordyl
Wojciech Kortus
Zygmunt Kowalski
Piotr Kurkowiak
Mieczyslaw Leśniczak
Anna Ludwicka
Janusz Manthey
Lucyna Markowska
Iwona May
Zygmunt Melerowicz
Anna Michlewicz
Danuta Młyńczak
Barbara Mucha
Hanna Ober
Danuta Pańczyszyn
Maria Pawlicka
Wiesława Pokrzycka
Aniela Przybyszewska
Grażyna Rączka
Iwona Renz
Andrzej Sałata
Karol Schmidt
Julia Smykowska
Jerzy Springer
Barbara Staszczuk
Jolanta Stolarek
Mirosław Strecker
Henryk Tritt
Bogdan Więcek
Anna Wośkowiak
Ewa Wrońska

1971

Wanda Bańkowska
Elżbieta Biderman
Stanisław Binek
Małgorzata Błoch
Ewa Boryczko
Krystyna Buda
Kazimierz Dec
Józef Dejmowicz
Elżbieta Echaust
Maria Gromadzka
Hanna Jankowska
Hanna Jaszyk
Klaudyna Jarzyńska
Zdzisława Kaczmarek
Elżbieta Kiełbasiewicz
Anna Kledzik
Hanna Kłosiewicz
Tomasz Kosiarkiewicz
Włodzimierz Kozłowski
Waldemar Langner
Henryk Łukaszewski
Bogusław Miecznik
Jalanta Migdalczyk
Kazimierz Niemand
Jolanta Nowak
Arkadiusz Oźmiński
Hanna Przybylska
Ewa Radziemska
Urszula Rogacka
Elżbieta Rosse
Lech Serpina
Julita Sękiewicz
Maria Sienkiewicz
Maria Sikorska
Edward Skoczylas
Ewa Sokołowska
Stanisław Szymanowski
Maria Wagińska
Roman Waśko
Teresa Wieland
Izabela Żebrowska
Alicja Żuchowska

1972

Maria Anders
Marek Biliński
Tadeusz Błaszak
Grażyna Błoszyk
Danuta Bańkowska
Piotr Czerniak
Piotr Fonfara
Andrzej Franke
Aleksandra Goźdź
Izabella Górska
Andrzej Horbik
Maria Jasiaczyk
Maria Kanicka
Barbara Kasprzycka
Leszek Kącik
Krystyna Konarkowska
Małgorzata Korybalska
Hanna Krenz
Aniela Laskowska
Magdalena Lutka
Ryszard Maciejewski
Aleksander Maliszewski
Krzysztof Molęda
Irena Muth
Janusz Mydlarz
Jolanta Nowakowska
Helena Nowakowska
Jacek Nowak
Jolanta Nowicka
Zbigmiew Pawlak
Krystyna Pawlicka
Maria Ratajczak
Andrzej Richter
Iwona Rozwarska
Iwona Rydlewicz
Aleksandra Sikora
Iwona Skrzypczak
Anna Stuligrosz
Izabela Szymanowicz
Maria Szymańska
Waldemar Świergiel
TomaszWalczak
Ewa Walter
Władysław Wojtyło
Janusz Zygadło
Marek Żebrowski

1973

Maria Bawolska
Aleksandra Chojecka
Wanda Echaust
Kinga Francuszkiewicz
Janusz Gregorowicz
Wiesław Heliński
Maciej Jezierski
Dorota Kalinowska
Małgorzata Kaczanowska
Waldemar Kleban
Alicja Kledzik
Anna Kruk
Joanna Kseń
Alina Kurczewska
Marek Łakomy
Elwira Mazurek
Andrzej Michalak
Jolanta Nowicka
Roman Nowicki
Bogdan Olszak
Dymitrios Papanikolau
Elżbieta Piątek
Barbara Prusewicz
Krzysztof Przybyłowicz
Marzena Pyssa
Paweł Radziński
Ryszard Seweryn
Henryk Siwiak
Wiesława Skrzypek
Marzena Sokołowska
Halina Stelmaszyk
Małgorzata Szmidt
Maciej Szymański
Bożena Światłowska
Małgorzata Tomczak
Anna Wleklińska
Maria Wojciechowska
Ewa Woźniak
Małgorzata Zysnarska
Dorota Żmijewska
Ewa Żyzna

1974

Maria Blaszczyk
Bożena Boch
Miroslawa Borkowicz
Józef Czerniak
Miroslawa Cieśnik
Marta Czubińska
Małgorzata Gajewska
Małgorzata Getler
Elżbieta Grys
Stefan Gutaj
Maria Haderek
Małgorzata Hankiewicz
Stanisław Horbik
Wojciech Jurga
Zdzisław Korzeniowski
Piotr Kostrzewski
Monika Kozłowska
Gabriela Kupsik
Włodzimierz Kuzik
Wiesława Kuźnicka
Bożena Lutka
Hanna Mazurkiewicz
Maria Mielczarek
Krystyna Mucha
Piotr Nawrot
Wanda Pawłowska
Janusz Piątkowski
Dobrosława Pluta
Piotr Rezler
Aldona Schmidt
Jaroslaw Stanisławski
Mirosław Szarek
Wiesława Sztrajt
Hanna Szubert
Jacek Śmiełowski
Małgorzata Śnitko
Urszula Wejman
Małgorzata Witkowska
Lucjan Wiza
Jan Zdrojewski
Grażyna Ziomkowska
Bogusław Żmijewski

1975

Cezary Antkowiak
Barbara Beimcik
Małgorzata Berent
Karol Bilecki
Janusz Biliński
Tadeusz Gbur
Wiesław Grajkowski
Anna Grodzka
Boleslaw Gryczyński
Jerzy Gryska
Liliana Jugowar
Jan Kiełbasiewicz
Bogdan Kiona
Marian Kostecki
Mirosława Krawczyk
Małgorzata Kryg
Lidia Kujawińska
Jadwiga Kujawska
Grażyna Lewandowska
Ewa Nowicka
Hanna Pasternak
Małgorzata Pawlak
Mieczyslaw Pieczyński
Lidia Schmidt
Anna Skolasińska
Małgorzata Szymańska
Bogdan Śniady
Mariusz Tadera
Henryk Urbanowicz
Dorota Walczak
Józef Walkowiak
Ewa Watała
Roman Wichłacz
Aleksandra Winkiel
Elżbieta Veumann
Krzysztof Zaręba

1976

Jaroslaw Bagrowski
Bogumiła Chojnacka
Daniela Chudzińska
Elżbieta Czeluścinska
Robert Ćwikliński
Alina Dembińska
Alina Glama
Krzysztof Gruszka
Emilia Jagielska
Grzegorz Kawka
Anna Kirschke
Michał Konieczny
Marian Kostecki
Małgorzata Kupczyk
Bożena Lewandowska
Tadeusz Łapiński
Elżbieta Ławońska
Anna Marszałek
Iwona Matysiak
Małgorzata Młyńczak
Izabela Paterka
Bogdan Paszak
Paweł Piechocki
Elżbieta Plucińska
Grażyna Przybylska
Elżbieta Pucek
Jadwiga Radkiewicz
Anna Siczyńska
Anna Skotarczyk
Robert Spieczyński
Ilona Stachowiak
Grzegorz Stachowiak
Wacław Szlauta
Stefan Śliwa
Hieronim Śmiejczak
Teresa Śnitko
Bogusław Wąsowski
Hanna Wesołowska
Genowefa Woźniak
Ewa Zacharczyk
Krystyna Zajączkowska

1977

Iwona Biczel
Andrzej Górny
Jerzy Grabowski
Grzegorz Grudecki
Joanna Grzymisławska
Tomasz Gubański
Grażyna Hetka
Paweł Jaśkowiak
Agnieszka Kazimierska
Maria Konieczna
Alicja Krzyżaniak
Waldemar Łyczykowski
Maria Kunikowska
Andrzej Nogaj
Jan Lehmann
Anna Maćkowiak
Lucyna Olender
Małgorzata Ostałowska
Przemysław Pałka
Dorota Pukownik
Aneta Różycka
Jolanta Runowska
Przemysław Stanisławski
Elżbieta Strzesak
Renata Szafrańska
Krzysztof Szmyt
Krystyna Szymanowska
Aleksandra Tomaszewska
Hanna Ulrich
Leszek Walkowiak
Magdalena Wasińska
Elżbieta Wawrzyniak
Wiesława Wiza

1978

Mieczysława Andrzejak
Danuta Ankudowicz
Lidia Barańska
Iwona Biczel
Anna Bielawska
Lidia Bisikiewicz
Anna Bujewska
Maria Czuchwicka
Elżbieta Dembińska
Paweł Drobnik
Grażyna Flicińska
Jacek Gajewski
Waldemar Janczarski
Lidia Jargosz
Janina Jasińska
Hanna Jaśkowiak
Joanna Kozłowska
Adrianna Kruk
Danuta Maciesza
Jolanta Majchrzak
Piotr Milewski
Anna Nowak
Iwona Nowosad
Barbara Picz
Robert Palczewski
Piotr Piechocki
Edward Piniuta
Adam Polachowski
Maria Porębska
Zdzisław Rakowski
Irena Rączka
Waldemar Romczyk
Andrzej Schneider
Jolanta Schneider
Iwona Skrzypczak
Janusz Stalmierski
Jerzy Szałata
Izabela Tarasiuk
Urszula Walaszczyk
Bogumiła Walkowiak
Rita Wojciechowska
Ewa Wójtowicz
Barbara Wyrzykowska
Regina Zawidzka
Ilona Żygłowicz
Leszek Żyzny

1979

Bogumiła Banach
Anna Biadasz
Anna Bukalska
Marek Cieśla
Ewa Główczyńska
Judyta Górska
Zofia Grabowska
Romuald Henglewski
Żaneta Hoffmann
Marzena Honc
Dariusz Jeżyk
Jerzy Jóźwiak
Mirella Królak
Małgorzata Langner
Iwona Leśniczak
Barbara Karbowiak
Artur Kalinowski
Zbigniew Kegel
Piotr Kuras
Leszek Marszałek
Dorota Napierała
Danuta Owsianowska
Marek Paluszkiewicz
Renata Przech
Violetta Ratajczak
Krzysztof Rybacki
Małgorzata Skąpińska
Maria Sierakowska
Żaneta Sroczyńska
Honorata Stalmierska
Krzysztof Szafran
Wojciech Szewczykowski
Jerzy Wronecki

1980

Marcin Baranowski
Lidia Bawolska
Stanisław Bąk
Renata Bogusz
Dorota Bosacka
Monika Bronowska
Katarzyna Bukalska
Grzegorz Chłopowiec
Walter Chmielewski
Renata Chrzanowska
Anna Dawidczyk
Anna Dobkiewicz
Elżbieta Figiel
Aleksandra Gabska
Mirosław Gałęski
Katarzyna Grześkowiak
Mirosław Józefów
Dariusz Karczewski
Danuta Kowalska
Zuzanna Kozłowska
Anna Krawczyk
Robert Kujawiński
Henryk Leszczyński
Piotr Lewandowski
Waldemar Machmar
Piotr Maćkowiak
Jolanta Marciniak
Jan Mazurek
Alicja Marecka
Marzena Michałek
Lidia Michalczyk
Barbara Milewska
Izabela Olejniczak
Wieslawa Piwarska
Jolanta Pluta
Krzysztof Przybył
Marek Reimann
Krzysztof Saturna
Jerzy Siemak
Józef Sorto
Iwona Szydłowska
Elwira Świątek
Mikołaj Tracewski
Ryszard Troszczyński
Bożena Zieniewicz

1981

Barbara Bajgierowicz
Dariusz Błaszkiewicz
Aldona Ciborska
Piotr Czajka
Alina Dąbrowska
Karol Drynkowski
Cezary Gałek
Alicja Gawrońska
Hanna Grociak
Alina Grzesiuk
Dariusz Jagiełło
Marek Janiga
Piotr Janosik
Andrzej Jędrzejczak
Katarzyna Jur
Hanna Kluck
Zbigniew Kołodziejski
Włodzimierz Kubacki
Ewa Kruszona
Joanna Królikowska
Włodzimierz Kubacki
Ewa Kubiak
Elżbieta Kuras
Anna Lutomska
Danuta Mazur
Izabela Musiał
Barbara Musielak
Krzysztof Piernik
Bogdan Pilak
Katarzyna Piotrowska
Wiesław Remlein
Mariusz Rogaliński
Jarosław Sieczkowski
Lidia Witkowska
Maria Wolf
Mirosław Zając
Tadeusz Żmijewski

1982

Anna Bukowska
Piotr Cieślak
Barbara Dąbrowska
Lidia Dycha
Kajetan Eckardt
Urszula Gembiak
Anna Głowacka
Elżbieta Górna
Violetta Górna
Leszek Heliński
Dariusz Jagiełło
Małgorzata Janosik
Mariola Jarysz
Maria Jungst
Katarzyna Klebba
Jacek Kostrzewski
Izabela Krajewska
Katarzyna Krawczyk
Wanda Krawczyńska
Ewa Kubiak
Mariola Lewek
Hanna Lisowska
Ewa Loba
Marek Łowiński
Maciej Miler
Katarzyna Nagórska
Tadeusz Nieścierowicz
Danuta Nowak
Marek Pawłowicz
Oma Peisert
Katarzyna Pietraszkiewicz
Beata Piotrowska
Jadwiga Prowska
Dariusz Rybacki
Henryk Rzeżnik
Grażyna Schaefer
Małgorzata Świętek
Violetta Tofel
Katarzyna Trochelepsza
Anna Żuchelkowska

1983

Anna Bekier
Małgorzata Bukiewicz
Pawel Czekała
Arnold Dąbrowski
Magdalena Demuth
Liliana Dębniak
Katarzyna Dominiak
Jolanta Dyba
Lidia Dziurzyńska
Zbigniew Frączek
Witold Główczyński
Honorata Hodowana
Ryszard Homik
Violetta Jaskuła
Zbyszko Kamiński
Katarzyna Kędzierska
Beata Kłos
Maciej Kotlarski
Andrzej Kotwasiński
Maria Kowalińska
Krzysztof Kranc
Beata Łamaszewska
Maciej Mazurek
Beata Messjasz
Joanna Modzelewska
Małgorzata Modzelewska
Justyna Niegierysz
Jerzy Nitoń
Zdzisława Nowak
Paweł Oses
Robert Paluch
Agnieszka Pawłowska
Robert Piechowiak
Marek Pielaszak
Małgorzata Przygoda
Aleksandra Sikorska
Dorota Skuzińska
Ewa Smoleńska
Adam Solski
Gabriela Stanosek
Małgorzata Strzesak
Jacek Sykulski
Mirosława Tycka
Arleta Walkowiak
Izabela Wagner

1984

Robert Antkowiak
Mirosław Baran
Agnieszka Bes
Urszula Bieńkowska
Grzegorz Burandt
Jarosław Burzyński
Dorota Chojnacka
Anna Coner
Anna Dajczak
Krzysztof Drzymała
Krzysztof Fajfer
Ewa Hartmann
Ligia Henczel
Barbara Jędrasiak
Anna Józefczyk
Jarosław Kamiński
Agnieszka Kłósek
Katarzyna Kmiećkowiak
Maria Korycińska
Agnieszka Kosakowska
Jadwiga Kouba
Jarosław Krenz
Dorota Kwiecińska
Hanna Landowska
Marlena Lewandowska
Karol Liman
Beata Majerska
Joanna Majewska
Jerzy Mantaj
Tomasz Melosik
Ewa Nikołajew
Robert Pawelczak
Rajmund Pietrzak
Andrzej Prokopowicz
Wiesław Prządka
Mariusz Skrzydlewski
Monika Słodzińska
Agnieszka Sobisz
Mirosława Szablowska
Urszula Stochel
Bogumiła Szeligowska
Barbara Śliwa
Janusz Walczak
Maja Zautaszwili
Jan Zeyland

1985

Monika Bąkowska
Dariusz Bednarski
Magdalena Biegańska
Klaudyna Borowczyk
Małgorzata Borowiak
Hanna Buczkowska
Joanna Bukalska
Sławomir Cywiński
Janusz Czachor
Janusz Dąbrowski
Izabela Domżał
Agnieszka Dondajewska
Klaudia Florkowska
Agnieszka Gertner
Magdalena Hałas
Małgorzata Jankowiak
Piotr Janoś
Renata Karasiak
Krystian Kołakowski
Katarzyna Leśniewska
Krystyna Lipska
Tomasz Miler
Sławomir Morawski
Violetta Nowicka
Beata Oziemska
Grażyna Rakowska
Magdalena Różańska
Anna Rudzka
Elżbieta Ryszkowska
Piotr Rzeżniczak
Anna Smogór
Maria Sobańska
Elżbieta Szuszkiewicz
Elżbieta Szymańska
Zbigniew Śliwa
Dariusz Śmigielski
Danuta Taczanowska
Jarosław Wachowiak
Cezary Witlewski
Iwona Wiśniewska

1986

Tadeusz Bartoś
Tomasz Benn
Bogusława Brajczewska
Klaudyna Broniewska
Iweta Dolata
Małgorzata Dyrlica
Alicja Gandecka
Marek Gidaszewski
Michał Gogulski
Grażyna Gołaska
Lidia Grajkowska
Mariusz Gregorowicz
Iwona Iwanowska
Karol Jankowski
Karol Jurczyk
Jarosław Knyszko
Cezary Konrad
Róża Kostrzewska
Małgorzata Kowalewska
Tomasz Lipert
Jarosław Lis
Urszula Loba
Dorota Marcinkiewicz
Mariusz Mielczarek
Maciej Muraszko
Paweł Muszkieta
Elżbieta Orcholska
Michał Paluch
Beata Połczyńska
Marek Runowski
Jacek Rybczyński
Agnieszka Sankowska
Anna Skierś
Aleksandra Snela
Grażyna Sojka
Anna Szczeszek
Dorota Szklarska
Elżbieta Święczkowska
Paulina Tarnowska
Iwona Walerczyk
Izabela Waroch
Violetta Wołczok

1987

Małgorzata Adamczak
Iwona Bednarek
Beata Błoniewska
Lidia Duda
Rafał Gajowy
Piotr Grzebielucha
Loretta Huebner
Bogusław Jakubowski
Tatiana Jakubowska
Anna Jankowiak
Paweł Jankowiak
Joanna Karpacz
Renata Kiona
Norbert Kijanka
Tomasz Knot
Elżbieta Kozłowska
Michał Kuczma
Joanna Kurdubelska
Agnieszka Kwaśniewska
Lidia Lasocka
Barbara Lehmann
Joanna Maćkowiak
Anita Maksymowicz
Bogumiła Malinowska
Maciej Markiewicz
Anna Maruszczak
Julita Mądrowska
Małgorzata Michalak
Katarzyna Michnowicz
Bożena Mikołajczak
Grażyna Okupniak
Piotr Pawlik
Marlena Pietrzak
Renata Przybylska
Agata Sitarz
Jacek Skowroński
Joanna Słodzinka
Małgorzata Smykowska
Agnieszka Spirka
Jacek Steczkowski
Karina Sypniewska
Paweł Szafran
Sławomir Tokłowicz
Marcin Walewski
Anna Warkocka
Dorota Wawrzyniak
Piotr Wiśniewski
Witold Wojtkowiak

1988

Wera Bilska
Ryszard Bazarnik
Małgorzata Biegalska
Andrzej Czaja
Andrzej Dotka
Daria Dyczkowska
Anna Drogosz
Katarzyna Galica
Paweł Głowacki
Justyna Gertner
Jan Gola
Artur Herzog
Beata Kaźmierczak
Agnieszka Kucięba
Małgorzata Kulik
Joanna Klimek
Ewa Kujawska
Agnieszka Konarczak
Piotr Kargul
Anna Koszewska
Małgorzata Leoniak
Małgorzata Landskowska
Agnieszka Marciniak
Katarzyna Nowakowska
Marek Olejnik
Halina Ostojska
Dymitr Olszewski
Anna Pietkiewicz
Beata Romańczuk
Bartłomiej Stankowiak
Anna Śmigielska
Katarzyna Szała
Krzysztof Sowiński
Maciej Siergiejewicz
Robert Szukała
Barbara Tajnert
Hanna Urbańska
Grażyna Willa
Izabela Wojt
Aurelia Wośko
Wojciech Zeuschner

1989

Sylwia Balachowska
Radosław Barczak
Anna Biniak
Bernard Burda
Agnieszka Chenczke
Magdalena Dolata
Krzysztof Drab
Anna Dragan
Jarosław Forycki
Tomasz Grysa
Agnieszka Kaczmarek
Violetta Kabs
Robert Kania
Klaudiusz Kapłon
Elżbieta Kmieciak
Agnieszka Kozłowska
Jacek Kotlarski
Julita Kożuszek
Małgorzata Kulinicz
Monika Kus
Agnieszka Lubawy
Elżbieta Macierewicz
Jan Mantaj
Piotr Matuszczyk
Artur Miedziński
Dariusz Orłowski
Błażej Pasternak
Joanna Piechowiak
Elwira Piękoś
Jacek Piskorz
Wiesław Pluskota
Justyna Popiela
Wojciech Rzeźniczak
Arleta Szymczak
Izabela Tarasiuk
Eliza Tomczak
Dorota Treć
Jarosław Wąż
Magdalena Wdowicka
Andrzej Winiszewski
Renata Witczak
Filip Wojciechowski

1990

Jan Bartoś
Katarzyna Bayer
Agnieszka Berest
Tomasz Bieniek
Monika Budzińska
Magdalena Budych
Tomasz Ciesielski
Anita Czajka
Dominik Dębski
Sławomir Dolata
Junona Gagalowicz
Mariusz Goździewski
Mariusz Graczyk
Dorota Hajzer
Karolina Hempowicz
Magdalena Hoffmann
Anna Kędzierska
Karolina Kocińska
Izabella Kostka
Maria Koszewska
Anna Krystoń
Maciej Kulus
Dobromira Kur
Izabela Lasocka
Joanna Łyczka
Beata Markiewicz
Joanna Markiewicz
Edyta Matuszak
Joanna Mądrawska
Kamila Mekelburg
Anna Muraszko
Piotr Nojman
Krzysztof Nowak
Magdalena Nowicka
Paulina Nowicka
Michał Olczak
Bolesław Pietraszkiewicz
Michał Piotrowski
Sylwia Polak
Katarzyna Rauhut
Joanna Sandorska
Aleksandra Smagała
Agnieszka Solarz
Michał Sołtysiak
Beata Stadnik
Anna Szymaniec
Agata Spodniewska
Magdalena Warchoł
Kinga Wojtyniak
Katarzyna Zając

1991

Dorota Anioła
Krzysztof Antkowiak
Agnieszka Baranowska
Joanna Bard
Ares Chadzinikolau
Katarzyna Dymek
Sylwia Franczyk
Agnieszka Franka
Piotr Frąckowiak
Robert Friebe
Monika Ganowicz
Ewelina Gierak
Rajmund Główczyński
Joanna Grocholska
Zuzanna Guranowska
Magdalena Helka
Sylwia Jandy
Leszek Kosakowski
Paweł Kotla
Grzegorz Kotów
Irena Kozak
Michał Kwapisz
Agnieszka Majewska
Anna Markowska
Małgorzata Meloch
Justyna Michalak
Żaneta Mrugalska
Przemysław Murawski
Marek Niewiedział
Paweł Oses
Beata Osses
Monika Paszkowiak
Jaroslaw Przewoźniak
Agnieszka Rembarz
Marzena Roszyk
Agnieszka Runowska
Mateusz Sibilski
Izabela Suchecka
Robert Szczepański
Agnieszka Szwarc
Elżbieta Szymańska
Anna Ściepko
Piotr Trojanowski
Jadwiga Willa
Karol Wiśniewski
Wojciech Zawiślak
Anna Zgółka
Karolina Żeberska

1992

Halina Białacka
Aleksandra Biniak
Agnieszka Cegłowska
Robert Cierechowicz
Daria Ciszak
Justyna Demut
Joanna Dutkiewicz
Mirosława Dziekańska
Sylwia Galas
Bartłomiej Grysa
Mariusz Grzelak
Magdalena Hrab
Agnieszka Iwanowska
Natalia Jabłońska
Paweł Jankowiak
Tomasz Kasprzak
Jaroslaw Klessa
Katarzyna Klich
Laura Kluwak
Maciej Kołodziejski
Łukasz Konewka
Piotr Kończal
Katarzyna Kujawa
Marcin Książak
Bartosz Krajewski
Leszek Kwiatkowski
Agnieszka Liman
Monika Majchrzak
Karol Napieralski
Żaneta Nawrot
Grażyna Nowicka
Maciej Pabich
Anna Pawlak
Michał Pietrzak
Karolina Piotrowska
Maciej Priebe
Patrycja Pytlowana
Kinga Rosińska
Karina Sibilska
Joanna Suchoń
Monika Suś
Alicja Stachowiak
Damian Stolarski
Tadeusz Szeligowski
Przemysław Szulc
Magdalena Szwochertowska
Krzysztof Szyrszeń
Krzysztof Świtalski
Marcin Witkowski
Helena Zaborowska

1993

Paweł Andrzejewski
Bartłomiej Barszczewski
Anita Bittner
Anna Bogusławska
Joanna Buda
Katarzyna Chenczke
Anna Choroszyńska
Robert Cybulski
Eliza Czyż
Marek Dwornik
Hubert Dziedzic
Joanna Gidaszewska
Marek Jażdżewski
Alina Kałużna
Jakub Klaus
Anna Kozłowiecka
Karolina Lik
Wiesława Linka
Magdalena Łukaszewska
Monika Malicka
Bartosz Melosik
Magdalena Michalska
Marcin Miecznikowski
Dagmara Mizera
Marcin Murawski
Agnieszka Nowak
Agnieszka Rochowiak
Andrzej Spirka
Jurand Staniszewski
Małgorzata Starzonek
Piotr Stęplowski
Tomasz Szewczyk
Krzysztof Szmańda
Monika Szulc
Maciej Szwarc
Katarzyna Tomczyk
Maciej Wasiak
Adrianna Wichniewicz
Marcin Wiśniewski
Mariusz Otto
Jolanta Bajon-Szumańska

1994

Marcin Błaszczyk
Daromiła Bonowska
Marcin Broniewski
Jarosław Buczkowski
Karina Czajka
Sylwia Duszyńska
Katarzyna Gertner
Paweł Grabarczyk
Aleksander Gref
Szymon Guzowski
Karolina Górska
Karolina Janik
Grzegorz Jarmurz
Karolina Jaroszewska
Maciej Kociński
Piotr Koczorowski
Alina Kowalska
Kinga Krasowska
Urszula Lewińska
Maria Liszkowska
Tomasz Łukaszewicz
Sebastian Łukaszewski
Rafał Malęgowski
Marcin Matuszewski
Paweł Matz
Anna Michalak
Ewelia Nentwig
Monika Norkiewicz
Agnieszka Pępkowska
Patrycja Prątnicka
Agnieszka Rybicka
Magdalena Safier
Przemyslaw Skalec
Anna Skrzypczak
Ewa Słomińska
Magdalena Steczkowska
Piotr Stein
Tomasz Szmidt
Justyna Twardowska
Grzegorz Warchoł
Paweł Winiszewski
Rafał Wiśniewski
Remigiusz Wojciechowski
Łukasz Wojtkowiak
Elżbieta Wysoczańska
Magdalena Zbroja
Andrzej Żuchlewski

1995

Piotr Białas
Estera Cichoń
Magdalena Deszczyńska
Joanna Doktór
Tomasz Dzięcioł
Joanna Dybizbańska
Justyna Filas
Zuzanna Foremska
Irmina Gauza
Michał Gniewowski
Paweł Górczak
Wojciech Górecki
Magdalena Grabarczyk
Katarzyna Guzikowska
Alicja Janicka
Sylwia Kamzelska
Konrad Kapała
Aneta Kaźmierczk
Magdalena Kmiecik
Piotr Koczorowski
Ewelina Kordy
Anna Krajnik
Aleksandra Kretkowska
Martyna Królikowska
Szymon Kubiak
Dominika Kubiś
Izabela Maksimczyk
Joanna Maldzis
Paweł Mazur
Joanna Michalak
Anna Miller
Beata Niewitecka
Katarzyna Nowakowska
Maria Nowak
Mokołaj Pawlak
Anna Pietrzyńska
Joanna Pięta
Agata Pindur
Magdalena Rugała
Natalia Sitarz
Marek Szkutnik
Krystyna Szwochertowska
Gabriela Toboła
Milena Urban
Adam Zok
Agnieszka Zygmunt

1996

Patrycja Bartkowiak
Piotr Buśko
Ewa Chmielewska
Edyta Chojnacka
Magdalena Czekay
Anna Dormaier
Izabella Effenberg
Marcin Górny
Joanna Grochowalska
Arkadiusz Gromek
Agnieszka Grunowska
Urszula Hejnig
Małgorzata Horzemska
Joanna Jaroszyk
Agata Jesse
Karolina Kaczanowska
Krzysztof Kargul
Agata Kasprzak
Roman Kaźmierowski
Natalia Kijowska
Adam Kłonkowski
Magdalena Koczorowska
Marcin Krupa
Łukasz Krzemiński
Lidia Książkiewicz
Krzysztof Kubasik
Tomasz Lis
Daniel Macyszyn
Piotr Maślanka
Piotr Michałowski
Michał Micker
Tomasz Mizerny
Monika Mrowińska
Artur Pacewicz
Natalia Pawlicka
Marta Policińska
Wojciech Pych
Elwira Radzi
Irmina Serafin
Borys Sitarski
Karolina Stańczyk
Monika Stasińska
Hanna Stelmaszyk
Anna Suchoń
Monika Szczesiak
Bartłomiej Szczeszek
Marta Szuster
Justyna Tanaś
Anna Trzpil
Justyna Włodarczak
Adrian Wrociński
Maria Zaborowska
Anna Zielińska
Małgorzata Żurek

1997

Mikołaj Bartoszczyk
Jarosław Beta
Katarzyna Brajerek
Natalia Czaja
Karolina Czerniak
Tomasz Drabina
Inez Ellmann
Katarzyna Gasztecka
Tomasz Goliński
Barbara Gutaj
Katarzyna Jamrożek
Elwira Janiec
Wojciech Jurgiel
Anna Kardasz
Magdalena Kozłowska
Natalia Kraus
Małgorzata Kulka
Adam Lesiński
Tomasz Linka
Anna Łagodzińska
Weronika Łodygowska
Magdalena Łukasik
Krzysztof Magda
Dagny Musielak
Andrzej Mielcarek
Hanna Olszewska
Katarzyna Pasiak
Alicja Pelczarska
Alicja Rusewicz
Paulina Rychlewska
Karolina Skrzypczyńska
Joanna Słowińska
Alina Sobańska
Ewa Szymanowska
Agata Szymańska
Dariusz Tabisz
Agnieszka Ufniarz
Jacek Wesołowski
Joanna Wicenciak
Kornel Wolak
Bożena Wolska
Inga Woźniak
Aleksandra Wójcicka
Marta Wypych

1998

Paulina Antkowiak
Piotr Banyś
Mateusz Baran
Daria Bartosik
Emilia Bassara
Patrycja Berdych
Katarzyna Bresińska
Agnieszka Ciesielska
Lidia Dolińska
Przemyslaw Dybizbański
Bogumiła Dziel
Agnieszka Fiszbach
Tomasz Jaszyk
Anna Kaczmarek
Marcin Kajper
Justyna Kaźmierczak
Anna Konarkowska
Anna Kruczyńska
Krzysztof Krupa
Karolina Kutereba
Krzysztof Lityński
Maciej Łakomy
Bartłomiej Marciniak
Ewa Murawska
Joanna Nawrocka
Agnieszka Pawlikowska
Magdalena Perkowska
Anna Piaskowska
Jadwiga Piotrowska
Anna Rochowiak
Katarzyna Sikorska
Dagmara Suchoń
Dobrochna Ulańska
Dobrochna Urbaniak
Katarzyna Więckowska
Justyna Wiśniewska
Piotr Wrombel
Donat Zamiara
Mikołaj Zgółka

1999

Aleksandra Białecka
Elżbieta Bubak
Tomasz Burzyński
Anna Frankowska
Morosława Gawin
Piotr Gieysztor
Katarzyna Górska
Anna Jaroszewska
Maria Kaczor
Joanna Kamińska
Bartosz Klimaszewski
Bartosz Kokosza
Magdalena Korbel
Natalia Kraśkiewicz
Ewa Krawiec
Agata Kubiak
Andrzej Kulka
Anna Laskowska
Patryk Lehmann
Paweł Łuczak
Paulina Michalak
Dorota Michniewicz
Maciej Mikulski
Janusz Musiał
Katarzyna Neugebauer
Marcin Olkowski
Anna Parkitna
Bernadetta Piątek
Marta Podolska
Piotr Prochera
Klaudia Raszke
Agnieszka Rulewicz
Kornelia Sidorkiewicz
Piotr Skalec
Karolina Staśkiewicz
Wirginia Suchorska
Piotr Szulc
Piotr Tatarski
Szymon Tritt
Dariusz Urbanowicz
Dorota Walczak
Filip Wałcerz
Julia Wesołowska
Izabela Wieszczecińska
Izabela Wiza
Oskar Wojciechowski
Aleksandra Wytlib
Joanna Żbikowska
Paulina Żołnierek

2000

Marta Abramowicz
Jan Adamczyk
Weronika Babczyszyn
Katarzyna Balcerkiewicz
Dominika Bukowska
Roksolana Chraniuk
Natalia Chudzicka
Michał Ciesielski
Dominika Cybal
Jakub Drygas
Maria Garsztka
Joanna Gatniejewska
Kamila Ismail-Zade
Szymon Jasiński
Krzysztof Kaliski
Paulina Karpciw
Weronika Kasprzak
Agnieszka Kowalczyk
Ewa Kozieł
Joanna Koziura
Beata Lisek
Jędrzej Lisiecki
Julia Łuczak
Izabella Maciak
Paweł Majdanik
Paweł Marciniak
Cecylia Matysik
Joanna Mikołajczak
Lidia Nowak
Izabella Pacewicz
Magdalena Pietraszewska
Alicja Podkalicka
Paulina Pospieszny
Izabella Przybylska
Przemysław Raczkowski
Justyna Rajewska
Natalia Sawościanik
Katarzyna Skowronek
Teresa Suchorska
Tomasz Szuszkiewicz
Maciej Sztor
Barbara Tritt
Aleksandra Troczyńska
Ewa Urban
Katarzyna Warszawska
Dominika Wieczorek
Krzysztof Wiśniewski
Wojciech Wiśniewski
Natalia Zwierzchlewska
Klaudiusz Żyliński

2001

Małgorzata Adamiec
Marcin Banasik
Mariusz Benedyk
Małgorzta Biernat
Marcin Chenczke
Alicja Chrząszcz
Beata Czajka
Monika Derda
Anna Dróbka
Joanna Fijałkowska
Maciej Fortuna
Piotr Furtak
Kamila Gryska
Bartosz Hącia
Zofia Kaczmarek
Krzysztof Kamiński
Bartosz Kaźmierczak
Dominika Kledzik
Eryk Kozłowski
Jarosław Kozłowski
Marta Kroschel
Joanna Kubiś
Dorota Maciaszczyk
Maria Małecka
Katarzyna Michnikowska
Ewa Moszczyńska
Olga Musiał
Anna Nowakowska
Izabela Nowik
Michał Olejnik
Karolina Paul
Anna Pietrus
Żaneta Pstrokońska
Katarzyna Rybacka
Paweł Rybicki
Paweł Siwiński
Agnieszka Słoniowska
Marta Szachnowska
Urszula Szczepanek
Anna Szczygiełda
Rafał Wieczorek
Jakub Wilczek
Anna Wiśniewska
Paweł Wojtasiewicz
Piotr Wojtasiewicz
Maria Wójcicka
Tomasz Ziółkowski

2002

Agnieszka Aleszczyk
Bogna Barańska
Agnieszka Bednarek
Krzysztof Białasik
Katarzyna Biedrzycka
Szymon Bratek
Piotr Chrupek
Marta Dziembowska
Barbara Gierak
Anna Grynkiewicz
Piotr Gwizdała
Barbara Habdas
Martyna Iwaniak
Anna Jankowska
Klaudia Kaczkowska
Anna Kaczor
Dagmara Kapczyńska
Magdalena Karolak
Natalia Konik
Piotr Kuchciński
Joanna Kupis
Kamil Łach
Żaneta Ławicka
Łukasz Maciejewski
Andrzej Mantyk
Mansfelt Masny
Paweł Matysiak
Mikołaj Mrugalski
Andrzej Nowicki
Hanna Piasna
Łukasz Płoński
Agata Pospieszny
Aleksandra Powierza
Maciej Raginia
Dawid Sadowski
Iwona Skibińska
Liliana Skibińska
Piotr Stefaniak
Stanisław Suchorski
Dominika Urbańska

2003

Łukasz Dąbrowski
Barbara Gierak
Anna Helwig
Beata Janiszewska
Leszek Kaczor
Alicja Kasprzyk
Daria Krzysztoń
Szymon Linette
Paweł Lucewicz
Rafał Maciejewski
Joanna Matuszewska
Marta Murawska
Alina Narejko
Mikołaj Olech
Kinga Pajor
Kalina Perz
Iwona Piwońska,
Marcin Przybyłowicz
Marcin Semrau
Marta Sikora
Natalia Solarek
Anna Spychała
Joanna Śmierzchalska
Lidia Topolan
Mikołaj Walerych
Agnieszka Warszawska
Krzysztof Zboralski

2004

Karolina Beimcik
Agnieszka Czerwińska
Magdalena Czerwińska
Izabela Dulińska
Żaklina Foks
Michał Francuzik
Katarzyna Gąciarz
Patrycja Grecka
Katarzyna Helicka
Marta Jagła
Sylwia Kaczmarek
Andrzej Kownacki
Bartosz Kucz
Dorota Lebiejko
Robert Malinowski
Mieszko Marcinkowski
Łukasz Matuszewski
Tomasz Nowacki
Magdalena Skawińska
Małgorzata Smektała
Agnieszka Szydłowska
Paweł Świeca
Tatiana Walisiak

2005

Justyna Andrzejewska
Julia Chmielewska
Anna Dobraś
Jakub Donaj
Paweł Ficoń
Jakub Fiebig
Katarzyna Florczyk
Anna Główka
Michał Grabowski
Magdalena Heimrath
Joanna Jańczak
Maria Jaskulska
Katarzyna Karlik
Karolina Kosidło
Karolina Kowalczak
Ewa Kowaluk
Joanna Koziorowska
Olga Krzyżaniak
Katarzyna Kuchnicka
Mateusz Kukuła
Jaroslaw Kwaśniewski
Marianna Lewicka
Marta Łagoda
Paulina Matysiak
Magdalena Moruś
Dawid Ogrodnik
Jakub Ostrowski
Michał Pawłowski
Violetta Piwońska
Agata Raźniak
Małgorzata Sadowska
Monika Samolczyk
Elżbieta Spychała
Kacper Stachowiak
Tomasz Taciak
Natalia Tomczyk
Monika Uherek
Robert Wojnowski
Michał Zator
Ewa Zimmer

2006

Katarzyna Aleszczyk
Agnieszka Buda
Weronika Cegielska
Monika Czarnecka
Dominika Dopierała
Małgorzata Fiodorowicz
Paulina Frąckowiak
Tomasz Grabowski
Paulina Graś
Marika Gryń
Aleksandra Gargol
Karolina Jędrzejczak
Marcin Krzywicki
Maria Laskowska
Paulina Leda
Olga Łagowska
Anastazja Łysenko
Szymon Makowski
Ewa Kadzińska
Mateusz Małecki
Monika Myler
Asteria Nubicz
Łukasz Olejniczak
Andrzej Perz
Barbara Sławińska
Magdalena Smyrak
Marianna Soroka
Urszula Spychała
Tomasz Szczepaniak
Anna Szyc
Andrzej Tokarski
Ann Cathrin Trautmann
Krzysztofa Wasiak
Daria Wojciechowska
Marta Zakrzewska

2007

Maria Antkowiak
Adam Banaszak
Andrzej Bielerzewski
Agnieszka Bigaj
Tytus Bucholc
Ireneusz Cwojdziński
Natalia Gawin
Ewa Gubańska
Weronika Jarzyńska
Ewelina Jurga
Karolina Kaiser
Bartosz Kotlarczyk
Maciej Kowaliński
Damian Krajka
Katarzyna Krawczak
Magdalena Krawczuk
Jakub Królikowski
Agata Krzyśków
Agnieszka Kuźma
Zofia Łodygowska
Michał Martyniuk
Agnieszka Matuszczak
Mateusz Mendyka
Marlena Misiak
Łucja Nowicka
Rozalia Nowicka
Ewelina Opłatkowska
Marcin Ostrowski
Beata Panfil
Marta Panfil
Dorian Pawełczak
Beata Pelc
Tomasz Pieluszczak
Mikołaj Pokora
Olga Rymszewicz
Róża Sękowska
Jakub Skowroński
Michał Sobieralski
Marcin Stachowiak
Kornelia Stefaniuk
Ewelina Stefańczyk
Cezary Sucharski
Mikołaj Szykor
Krzysztof Wawrzyniak
Katarzyna Wesołowska
Julia Wolańska
Mikołaj Wyczałek
Adam Zimmer
Magdalena Zuszek

2008

Antonina Banaś
Piotr Bąk
Jan Billert
Michał Bocek
Roman Chraniuk
Martyna Czapska
Anna Dolecka
Marcin Gałęski
Magdalena Grygiel
Marta Gürtler
Katarzyna Jaśkowiak
Wojciech Jeliński
Lucyna Jeziorna
Jakub Kaczmarek
Wojciech Karwacki
Anna Kończak
Paweł Kosicki
Patryk Kraśniewski
Piotr Kulcenty
Olga Kunicka
Izabela Kwaśniewska
Kornel Maciejowski
Marta Mackiewicz
Jakub Majda
Anna Majdanik
Joanna Marciniak
Sandra Matuszak
Michał Mazurek
Magdalena Najs
Karolina Napiwodzka
Patrycja Nowak
Mateusz Ochrym
Agata Paluszkiewicz
Magdalena Pawłowska
Michalina Piasna
Lena Romul
Agata Szulc
Jagoda Uniewicz
Joanna Urbaniak
Dagmara Winnowicz

2009

Agnieszka Antkowiak
Maria Billert
Hanna Błaszczyk
Mateusz Brzostowski
Hanna Bujakowska
Jan Czaja
Agata Dąbrowska
Magdalena Dobak
Aleksandra Dolecka
Karolina Frankiewicz
Alicja Garczarek
Damian Gwardzik
Natalia Janik
Adam Kaczanowski
Agnieszka Kaczmarek
Marek Kaczor
Jakub Kaszuba
Agata Klimczak
Dawid Kostka
Małgorzata Kozierska
Faustyna Krych
Karolina Kwiatkowska
Piotr Lesiak
Magdalena Maćkowiak
Zbigniew Malak
Urszula Małecka
Marta Matysiak
Marta Mazurek
Karol Mossakowski
Izabela Nadzikiewicz
Paulina Nadzikiewicz
Katarzyna Niemczyk
Joanna Paluszkiewicz
Anna Piwosz
Sebastian Poronin
Oktawia Prokurat
Łukasz Rajewski
Magdalena Rolirad
Kamila Salach
Jan Simm
Mateusz Skrzypczak
Aleksandra Słabiak
Anna Strojna
Iwona Szkudlarek
Julia Szkudłapska
Wojciech Świeca
Agata Tuchołka
Oskar Walczak
Paweł Wincenty – Cichy
Anna Witkowska
Adam Zagórski
Aleksandra Zduńczyk
Katarzyna Zembska
Katarzyna Zielińska

2010

Zuzanna Arciszewska
Paulina Bąbelek
Krzysztof Bielerzewski
Anna Braszak
Jadwiga Chojnacka
Filip Dawidziak
Paweł Ernst
Paulina Gaj
Michał Gałęski
Joanna Głąb
Tomasz Ilmer
Martyna Jankowska
Marta Kania
Joanna Koralewska
Damian Kostka
Patrycja Kropp
Jakub Krzykowski
Jakub Kurek
Joanna Latusz
Halina Lewandowska
Zofia Lewandowska
Maria Łabędzka
Marlena Łukaszewska
Kuba Marciniak
Radosław Mateja
Małgorzata Mroczek
Liwia Muraszko
Thomas Nowak
Marta Nowakowska
Weronika Oleszkiewicz
Katarzyna Paluszkiewicz
Elżbieta Pawelec
Karolina Pełka
Natalia Piechowiak
Monika Puszyk
Andrzej Regiec
Magdalena Rgulska
Jakub Rompczyk
Monika Rypińska
Kinga Sadzińska
Piotr Scholz
Aneta Strażyńska
Izabella Surma
Piotr Szpalik
Alicja Śliga
Mark (?) Vanyan
Kaja Warczyńska
Kaja Winiarczyk
Kamil Ziemowski
Magdalena Żebrowska

2011

Celina Baran
Magdalena Cebulska
Anna Chowaniec
Anna Cichy
Zuzanna Czachor
Maciej Czarnecki
Malwina Florkowska
Paweł Grabowski
Szymon Gramacki
Jakub Gudz
Michalina Jagiełło
Anna Jaworska
Wojciech Judkowiak
Zofia Kara
Karolina Kaźmierczak
Bartosz Kępa
Piotr Klaczak
Maria Kolanoś
Marek Konarski
Marek Kordus
Marta Kozaczek
Radosław Kozal
Monika Kujawa
Paulina Łopaciuch
Martyna Magdziarz
Dariusz Marciniec
Bartłomiej Miler
Małgorzata Musidlak
Martyna Nieścierowicz
Ewelina Noga
Lucyna Ogórek
Adrian Olszewski
Ewelina Osowska
Piotr Pielaszek
Monika Pończocha
Olga Pospieszny
Alicja Przeor
Paulina Purgat
Maciej Pyszkowski
Olga Radziemska
Piotr Rakowski
Agata Ranz
Julia Sompolińska
Angelika Spychała
Krzysztof Spychała
Michał Staszak
Natalia Stefaniszyn
Dominik Strugała
Marta Suterska
Ewelina Tomińska
Dominika Tuliszkiewicz
Marta Wilak
Tomasz Wincenty-Cichy
Joanna Włodarczyk
Anna Wojdowska
Teresa Wosicka
Vaiwa Wronecka

2012

Maja Andryszewska
Marcin Antkowiak
Adrianna Bagazińska
Zuzanna Basińska
Zuzanna Bera
Adam Bieranowski
Anna Biniaś
Jakub Czechowicz
Marta Deutschmann
Marek Dolecki
Weronika Florencjo
Anna Ganclerz
Michał Główka
Anna Hojka
Mateusz Janus
Mateusz Janus
Betina Josefowicz
Anna Kajdasz
Kamil Karmelita
Agnieszka Kazimierczak
Katarzyna Kaźmierczak
Paulina Kmieć
Andrzej Konieczny
Michał Konopiński
Weronika Koszyka
Jerzy Kotkowski
Piotr Kraśner
Piotr Krawczyk
Wiktoria Maliszewska
Weronika Manikowska
Ada Mazurek
Filip Mettler
Joanna Michalik
Zuzanna Oses
Ewa Pilarska
Aleksandra Pilipczuk
Mateusz Purcel
Agata Robak
Michał Sobierajski
Miłosz Sroczyński
Jan Stachowiak
Weronika Stałowska
Weronika Strugała
Karolina Szewczykowska
Fryderyk Szulgit
Agnieszka Waldhelm
Patrycja Wągrodzka
Ada Witczyk
Karina Wróblewska

2013

Magdalena Banasik
Weronika Bartkowiak
Sara Boś
Ireneusz Chmielarczyk
Kasjan Drogosz
Lidia Galica
Mateusz Gidaszewski
Joanna Gogolewska
Mateusz Gulewicz
Patrycja Hałuszczak
Wiktoria Jakubowska
Jan Jaworski
Krystyna Kacała
Patrycja Kaczmarek
Tomasz Kaniewski
Robert Kazimierczak
Celina Kotz
Łukasz Ksobiraj
Żaneta lipiec
Krzysztof Marcinkowski
Kuba Matuszczyk
Adam Mazurek
Marlena Michalak
Antoni Nowak
Robert Nowak
Karina Olszewska
Adriana Piotrowska
Bartosz Ratajczyk
Katarzyna Rzechówka
Łukasz Skrzypczak
Anna Skrzypczak
Filip Stolarski
Mikołaj Suchanek
Maria Ruchołka
Jakub Unolt
Karol Wieczorek
Zuzanna Wiszowaty
Waldemar Wlekliński
Olga Włoczkowska
Kinga Wojciechowska
Jarosław Wojtecki

2014

Maria Banaszak
Michał Baranowski
Karolina Bera
Witold Bindulski
Magdalena Bloch
Joanna Błaszczyk
Lidia Bulera
Natalia Cieśla
Anna Czachor
Kinga Czyżewska
Kinga Dobryniewska
Anna Maria Dzik
Rozalia Gawron
Joanna Golas
Weronika Hapke
Aleksandra Janik
Sonja Kaczmarek
Karolina Kapela
Karolina Kazubek
Borys Maciej Kaźmierczak
Zuzanna Kaźmierczak
Paula Krauze
Julia Kwiatkowska
Aleksandra Paulina Mantaj
Maria Matuszak
Magdalena Morawska
Julia Muraszko
Patryk Nowak
Marta Opas
Tomasz Orłowski
Kajetan Jerzy Ostrowski
Marta Paluszkiewicz
Agata Pankiewicz
Dobroslawa Patelka
Teodor Ranz
Karolina Ratajczak
Wojciech Rzechówka
Adam Slawiński
Marcin Mieczysław Sobieraj
Hubert Starnalski
Maja Szambelańczyk
Dawid Tokłowicz
Anastazja Twardowska
Karolina Walkowiak
Barbara Warchalewska
Magdalena Maria Więckowska
Kamil Więzowski

2014 (bez dyplomu muzyka)

Patryk Powel

2015

Agaciński Robert
Bleja Małgorzata
Blinkiewicz Weronika
Błaszczyk Emilia
Broda Roma
Buda Joanna
Chrostek Natalia
Cieślak Celina
Dolczewska Weronika
Filoda Mateusz
Galik Wojciech
Garstecki Mateusz
Górska Katarzyna
Janicka Klaudia
Jędrzychowska Ewa
Kaczmarek Mateusz
Karwacka Sara
Kasprzyk Marta
Kocik Karolina
Kors Wojciech
Kruszelnicka Anna
Kujawa Katarzyna
Lewandowska Agata
Maćkowiak Aleksandra
Malińska Sara
Marcinkowski Łukasz
Matuszewska Weronika
Mazurek Michalina
Owczarek Julia
Paprzycka Zuzanna
Pawelec Wojciech
Plucińska Maria
Rozwadowska Weronika
Rufael Joachim
Rybak Małgorzata
Skrzypek Sebastian
Surma Dobrochna
Szkudlarczyk Emilia
Szulc Filip
Szulczewski Maciej
Szwarc Jakub
Szygulska Oliwia
Tabaczyńska Anna
Wachowiak Barbara
Wieczorkiewicz Martyna
Ziółkowski Mateusz
Żołyńska Julia

2015 (bez dyplomu muzyka)

Budzyńska Joanna
Kaznowska Wiktoria
Sekulak Joanna
Zaradna Nicoletta

 2016

Zuzanna Babiak
Katarzyna Bidzińska
Patrycja Błoch
Wiktoria Bogalska
Marianna Czachor
Magda Czypicka
Mikołaj Durka
Agnieszka Głownia
Karolina Grobelna
Miłosz Gruchalski
Zofia Gruszczyńska
Dawid Kajczyk
Marianna Kalicka
Katarzyna Kalita
Anna Karolak
Klara Kaszkowiak
Dominik Kluba
Emmanuela Kluczyńska
Zuzanna Knopkiewicz
Albert Kołodziejczak
Jędrzej Komuniecki
Andrzej Kowalski
Oskar Krawiecki
Anna Kufel
Dominik Leciejewski
Robert Łaguniak
Antonina Nikodem
Diuna Ostrowski
Daria Patroniak
Marta Pilarska
Barbara Pilipczuk
Zuzanna Romańska
Marta Rybak
Stanisław Stanicki
Malwina Stefańska
Gabriela Suchecka
Kamil Sztój
Gabriela Tokłowicz
Adam Witlewski
Laura Wójcik
Aleksandra Zwierz
Tomasz Żołnierczyk

2017

Fryderyk Andrzejewski
Marcin Andrzejewski
Anna Dolata
Dominik Drewniak
Alina Dzięcioł
Marta Gidaszewska
Maria Gzyl
Ewa Kamyszek
Stanisław Kasprzyk
Mateusz Kaszuba
Jakub Kaźmierczak
Karina Knych
Anna Krall
Tomasz Kramer
Wojciech Książek
Antonina Kucharska
Maciej Łuczak
Jagoda Miara
Julia Michalik
Aleksander Miniewski
Weronika Morawska
Damian Muraszko
Marta Niebylska
Antonina Olejnik
Anna Osses
Zuzanna Piskorz
Szymon Pokrzycki
Julia Polowczyk
Małgorzata Poślednia
Julia Radajewska
Ambroży Ranz
Eryk Rutkowski
Aleksander Sławiński
Grzegorz Słomian
Dominika Smaga
Natalia Sołtysiak
Jan Styczyński
Kalina Szkudlarczyk
Paulina Tkaczyk
Wiktoria Trojanowska
Tobiasz Urbaniak
Weronika Wąsowska
Anastazja Wiszowaty
Daria Wojciechowska
Weronika Wojtanowska
Michał Wolnik
Gabriela Zadroga
Aleksandra Zagórska
Maria Zdziebkowska