Browse By

Laureaci

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych – 2018


I grupa

I miejsce

Kinga Pawlak – flet

POSM I st. nr 1 w Poznaniu

II miejsce – ex aequo

Maja Surma – klarnet

SSM I st. w Tarnowie Podgórnym

Wojciech Peregrym – klarnet

PSM I st. w Krotoszynie

III miejsce – ex aequo

Mateusz Czapski – klarnet

OSM I i II st. we Wrocławiu

Karolina Lachowicz – saksofon

PSM I st. w Nowej Soli

wyróżnienia

Zofia Kowalska – flet

POSM I st. nr 1 w Poznaniu

Michał Kęsy – saksofon

SSM I st. w Tarnowie Podgórnym

Maria Dabrowska – flet

PSM I st. w Krotoszynie

Kaja Wrzeszcz – klarnet

PSM I st. w Krotoszynie

Maciej Zaczko – fagot

PSM I st. w Szczecinie

Gabriela Butkiewicz – saksofon

POSM I st. nr 2 w Poznaniu

Weronika Kucharska – flet

POSM I st. nr 2 w Poznaniu


II grupa

I miejsce

Wojciech Dąbrowski – saksofon

SM I st. w Gorzowie Wielkopolskim

II miejsce

Hanna Szustkiewicz – saksofon

SM I st. w Odolanowie

III miejsce – ex aequo

Mateusz Bystrzycki – saksofon

PSM I st. w Pleszewie

Samuel Wyrozumski – obój

ZPSM w Kielcach

Weronika Szturma – klarnet

SSM I st. w Tarnowie Podgórnym

Hanna Karbownik – flet

PSM I st. w Szczecinie

wyróżnienia

Maciej Wiśniewski – saksofon

PSM I st. w Gubinie

Katarzyna Pilarska – saksofon

PSM I st. w Pleszewie

Alicja Kęsy – flet

SSM I st. w Tarnowie Podgórnym

Patrycja Bortnowska – klarnet

PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

Antoni Zamłynny – klarnet

PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich

Maciej Cholewa – fagot

PSM I st. w Strzelcach Opolskich

Aleksandra Schulz – flet

PSM I st. w Wejherowie

Zuzanna Jarocka – flet

PSM I st. w Krotoszynie

Aleksander Woźniak – saksofon

SM I st. w Odolanowie

Miłosz Michałowski – klarnet

OSM I i II st. we Wrocławiu

Franciszka Stopińska – klarnet

OSM I i II st. we Wrocławiu

Bartosz Perdziak – saksofon

POSM I st. nr 2 w Poznaniu


III grupa

II miejsce

Patrycja Golińska – saksofon

PSM I st. w Jarocinie

III miejsce

Wiktoria Mendak – obój

PSM I st. w Miechowie

wyróżnienia

Zuzanna Sobieniak – saksofon

PSM I st. w Nowej Soli

Izabela Prędkiewicz – klarnet

OSM I i II st. we Wrocławiu

Natalia Strzelczyk – klarnet

PSM I st. w Krotoszynie

Zuzanna Grabowska – fagot

SSM I st. w Tarnowie Podgórnym


IV grupa

I miejsce – ex aequo

Barbara Michalik – flet

POSM II st. w Poznaniu

Feliks Kucharski – klarnet

ZSM w Poznaniu

II miejsce – ex aequo

Michał Ratič – obój

POSM II st. w Poznaniu

Antoni Woźniak – saksofon

ZSM w Poznaniu

III miejsce

Wiktor Komorowski – fagot

ZPSM w Szczecinie

wyróżnienia

Natalia Goś – obój

POSM II st. w Poznaniu

Viktoria Matuszek – fagot

PSM I st. w Jastrzębiu Zdroju

Zofia Marciniak – flet

POSM II st. w Poznaniu

Urszula Tuchołka – flet

ZSM w Poznaniu

Wiktoria Joksch – flet

POSM I i II st. w Stargardzie

Wiktor Gumułczyński – fagot

ZPSM w Kielcach


V grupa

I miejsce

Błażej Wasiak – klarnet

PSM I i II st. w Zielonej Górze

II miejsce

Maria Teresa Borek – obój

ZPSM w Kielcach

III miejsce

Olga Kluziak – flet

ZSM w Poznaniu

wyróżnienia

Adam Matykiewicz – saksofon

SM I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim