Browse By

Laureaci

I grupa

I miejsce

Tobiasz Warejko – trąbka

SM I i II st. w Szczecinku

II miejsce – ex aequo

Dominik Ciesielski – trąbka

PSM I st. w Nowej Soli

Dariusz Kołodziejski – trąbka

POSM I st. nr 1 w Poznaniu

III miejsce – ex aequo

Filip Cieżak – trąbka

PSM I st. w Jaworznie

Grzegorz Mruk – trąbka

PSM I st. w Kole

Anastazja Baranowska – trąbka

OSM I st. w Szczecinie

wyróżnienia

Piotr Manthey – trąbka

PZSM w Bydgoszczy

Laura Skrobot – róg

SM I i II st. w Gdyni

Zuzanna Kamińska – puzon

ZSM w Pile

Wojciech Niezgódka – trąbka

SM I i II st. w Szczecinku

Wiktor Nowak – trąbka

PSM I i II st. w Zgorzelcu


II grupa

I miejsce

Julian Pilichaty – puzon

PSM I st. w Nowej Soli

II miejsce – ex aequo

Inna Kononykhina – trąbka

PSM I i II st. w Koninie

Karol Kaca – trąbka

ZSM w Radomiu

III miejsce – ex aequo

Piotr Wielgolewski – trąbka

PSM I st. w Pułtusku

Jakub Dąbrowski – trąbka

ZSM w Radomiu

wyróżnienia

Leon Jastrzębski – róg

ZSM w Dabrowie Górniczej

Michał Mocek – róg

PSM I st. w Jaworznie

Jędrzej Bogaczyk – trąbka

PSM I st. w Nowym Tomyślu

Karol Łopiński – trąbka

ZSM w Poznaniu

Kaja Drążek – trąbka

PSM I i II st. w Zgorzelcu


III grupa

I miejsce

Krzysztof Błażejewski – puzon

PSM I i II st. w Koninie

II miejsce

Adam Mikołaj Krych – trąbka

ZSM w Słupcy

III miejsce

Przemysław Bagiński – trąbka

PSM I i II st. w Lesznie

wyróżnienia

Jan Bogaczyk – trąbka

PSM I st. w Nowym Tomyślu

Tomasz Kawiecki – trąbka

SM I st. w Przasnyszu

Marcin Napiórkowski – tuba

SM I st. w Przasnyszu

Hubert Kościelski – trąbka

PSM I i II st. w Szamotułach


IV grupa

I miejsce – ex aequo

Dawid Kotowicz – trąbka

SM I i II st. w Szczecinku

Mateusz Markiewicz – puzon

SM I i II st. w Szczecinku

wyróżnienia

Adam Mańczak – trąbka

POSM II st. w Poznaniu

Szymon Pikulski – trąbka

POSM II st. w Poznaniu

Jan Dabrowski – róg

ZPOSM I i II st. w Warszawie

Dominik Manyś – trąbka

PSM I i II st. w Zielonej Górze

Michał Ostrowski – trąbka

PSM I i II st. w Zielonej Górze


V grupa

I miejsce – ex aequo

Sebastian Beier – tuba

PSM I i II st. w Opolu

Szymon Krupa – róg

PSM I i II st. w Opolu

II miejsce – ex aequo

Jakub Kułaga – puzon

SM I i II st. w Gdyni

Mikołaj Gajdzis – róg

ZSM w Koszalinie

III miejsce – ex aequo

Patryk Tokarski – róg

ZPSM w Bielsku – Białej

Adrian Majkowski– trąbka

PSM I i II st. w Koninie

wyróżnienia

Szymon Pelc – róg

ZPSM w Bielsku – Białej

Michał Sinkowski – puzon

ZPSM w Bielsku – Białej

Mateusz Radke – trabka

PSM I i II st. w Koninie

Miłosz Żurawicz – róg

PSM I i II st. w Koninie

Franciszek Czech – róg

PSM I i II st. w Opolu

Łukasz Ogaza – róg

PSM I i II st. w Opolu

Marcin Piechuła – trąbka

ZSM w Poznaniu