HARMONOGRAM

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW
DĘTYCH DREWNIANYCH

SZKÓŁ MUZYCZNYCH II stopnia

28 i 29 marca 2008 r.

 

Poznań, ul Solna 12

 

CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ REGION WIELKOPOLSKI

 

       

 

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mieczysława Karłowicza

 

       

 

PIĄTEK 28 MARCA 2008 r.

       

 

 

 

 

 

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K.Szymanowskiego Wrocław, ul. Łowiecka 13/17

       

 

1

09:30

Blanka Borkowska - kl.V

Flet

T.Bohm - Etiuda g-moll

 

 

Rok nauki: 8

 

G.Enescu - Cantabile et Presto

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Orłukowicz

 

 

Nauczyciel: mgr Cezary Traczewski

 

 

       

 

2

09:45

Paulina Wielgosz - kl.IV

Flet

W.Popp - Etiuda 10

 

 

Rok nauki: 4

 

P.Czajkowski - Barkarola

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Dariusz Urbanowicz

 

 

Nauczyciel: mgr Monika Ledwolorz

 

 

       

 

3

09:55

Monika Długołęcka - kl.IV

Flet

A.B.Furstenau - Etiuda 16 f-moll ( 24 Etiudy )

 

 

Rok nauki: 4

 

H.Busser-Mała Suita op.12

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. adj. Małgorzata Jaworska

 

 

Nauczyciel: mgr Małgorzata Danielewicz-Borzęcka

 

 

       

 

4

10:10

Daria Bojkowska - kl.V

Obój

S.Śnieckowski - Etiuda 2 (z.III )

 

 

Rok nauki: 5

 

Bach - Marcello - Koncert c-moll cz.I

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Marcin Grabosz

 

 

Nauczyciel: mgr Stefan Małek

 

 

 

 

 

 

 

5

10:20

Renata Raczyło - kl.IV

Klarnet

H.Klose - Etiuda 10 ( Etiudes et exercices )

 

 

Rok nauki: 6

 

C.Stamitz - Koncert Es-dur cz.I Allegro molto

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Wiktor Szymajda

 

 

Nauczyciel: mgr Rafał Dynda

 

 

 

 

 

 

 

6

10:30

Sebastian Zarych - kl.IV

Saksofon

G.Senon - Etiuda 1 (16 etudes rythmo-techniques)

 

 

Rok nauki: 7

 

Ch.Colin - "Solo de Concert"

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Anna Wiśniowska

 

 

Nauczyciel: mgr Agnieszka Jutkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

7

10:45

Julia Ilczuk - kl.IV

Fagot

A.Vivaldi - Koncert a-moll (F.VIII nr 7)

 

 

Rok nauki: 5

 

C.Jacobi - Caprice op.15.nr 4

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Katarzyna Kluczewska

 

 

Nauczyciel: mgr Józef Czichy

 

 

 

 

 

 

 

 

8

11:00

Zuzanna Świętochowska - kl.IV

Fagot

J.B.Boismortier - Sonata e-moll op.50

 

 

Rok nauki: 4

 

V.Neukirchner - Etiuda 11 (23 Fagottubungen)

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Katarzyna Kluczewska

 

 

Nauczyciel: mgr Józef Czichy

 

 

 

 

 

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. Im. Ryszarda Bukowskiego Wrocław, ul. Podwale 68/69

 

 

 

 

 

9

11:15

Paulina Gawron - kl.V

Klarnet

Philippe Gaubert - Romance

 

 

Rok nauki: 5

 

H.Klose - Etiuda 9 ( Etudes et exercices )

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Marek Werpulewski

 

 

Nauczyciel: mgr Tomasz Dobrzański

 

 

 

 

 

 

 

10

11:25

Mariusz Kuśnierz - kl.V

Klarnet

Ludwig Wiedemann - Etiuda 23 ( z. VI )

 

 

Rok nauki: 6

 

Franz Krommer - Koncert Es-dur op.36 cz.I

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Marek Werpulewski

 

 

Nauczyciel: mgr Mirosław Watras

 

 

 

 

 

 

 

11

11:40

Irena Wypych - kl.V

Saksofon

Charles Colin - Etiuda 5

 

 

Rok nauki: 6

 

Ronald Binge - Concerto cz.I

 

 

Wiek: 21 lat

 

akomp. mgr Marek Werpulewski

 

 

Nauczyciel: mgr Agnieszka Jutkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

12

11:55

Karolina Klaudia Borodacz

Fagot

J.Weissenborn - Etiuda 22 op.8 ( z.II )

 

 

Rok nauki: 4

 

E.Bozza - "Burlesque"

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Janusz Florczyk

 

 

Nauczyciel: mgr Andrzej Kuprianowicz

 

 

 

 

 

 

 

13

12:05

Paweł Adam Skrzypiec - kl.V

Fagot

L.Milde - Etiuda koncertowa 7 op.26 ( z.I )

 

 

Rok nauki: 5

 

C.M.Weber - Koncert F-dur cz.I Allegro ma non troppo

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Janusz Florczyk

 

 

Nauczyciel: mgr Andrzej Kuprianowicz

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych Legnica, ul. Roosevelta 26

 

 

 

 

 

14

12:15

Iwona Ziembińska - kl.IV

Flet

K.Kummer - Etiuda 9 g-moll ( Allegro )

 

 

Rok nauki: 7

 

Georges - Hue - Fantazja

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Marek Janusz

 

 

Nauczyciel: mgr Ludmiła Szuber-Wolny

 

 

 

 

 

 

 

15

12:25

Marek Zjawin - kl.V

Klarnet

C.Bermann - Staccato - Etude Nr 6

 

 

Rok nauki: 5

 

M.Arnold - Sonatina

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Marek Janusz

 

 

Nauczyciel: mgr Janusz Trepiak

 

 

 

 

 

 

 

16

12:40

Łukasz Kraśnicki - kl.V

Klarnet

R.Kell - Etiuda 12 (17 Etiud na staccato)

 

 

Rok nauki: 8

 

A.Messager - Solo de Concours

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Marek Janusz

 

 

Nauczyciel: mgr Patrycja Piskorowska-Wyka

 

 

 

 

 

 

 

17

12:55

Maciej Sierpina - kl.V

Obój

W.Ferling - Etiuda 12 ( z.I )

 

 

Rok nauki: 5

 

N.Rakow - Sonata cz.I Allegro ma non troppo,

 

 

Wiek: 17 lat

 

cz.II Allegro scherzando, cz.IV Molto vivace

 

 

Nauczyciel: mgr Cezary Futyma

 

akomp. mgr Natalia Ceroń - Janusz

 

 

 

 

 

18

13:10

Monika Żak -  kl.IV

Saksofon

J.B.Singelee - "Fantasie Pastorale"

 

 

Rok nauki: 5

 

J.Andersen - Etiuda 11 ( 18 Petites Etiudes )

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Natalia Ceroń - Janusz

 

 

Nauczyciel: mgr Sławomir Dudar

 

 

 

 

 

PRZERWA do 14:15

         

  

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Melcera Kalisz, pl. Jana Pawła II 9

         

19

14:15

Olga Scieszek - kl.V

Flet

A.B.Furstenau - Etiuda 9 ( F.Tomaszewski z.IV )

 

 

Rok nauki: 5

 

G.Enescu - Cantabile et Presto

 

 

Wiek: 21 lat

 

akomp. mgr Hanna Moch

 

 

Nauczyciel: mgr Maria Pawelec

 

 

 

 

 

 

 

 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego Żagań, ul. Pomorska 14

 

 

 

 

 

20

14:25

Agnieszka Wiecka - kl.V

Flet

N.Paganini - Kaprys nr 5

 

 

Rok nauki: 9

 

P.Taffanel - Andante Pastoral et Scherzetto

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Stanisław Deja

 

 

Nauczyciel: mgr Barbara Wasiak

 

 

 

 

 

 

 

Państwowa Szkola Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego Zgorzelec, ul. Langiewicza 29

 

 

 

 

 

21

14:35

Emilia Pol - kl.V

Flet

J.Haydn - Sonata VIII

 

 

Rok nauki: 5

 

L.F.Drouet - Etiuda 18

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Anna Józiak

 

 

Nauczyciel: mgr Marta Wołoszyn

 

 

 

 

 

 

 

22

14:45

Emilia Gardzilewicz - kl.IV

Saksofon

M.Mule - Etiuda 36 ( Cinquate trois etudes )

 

 

Rok nauki: 4

 

G.Ph.Telemann - Sonata: Siciliana Andante,

 

 

Wiek: 17 lat

 

Spirituoso, Andante, Vivace

 

 

Nauczyciel: lic. Janusz Buliński

 

akomp. mgr Anna Józiak

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy - Trzcińskiego Ostrów Wlkp, ul. Wolności 29 a

 

 

 

 

 

23

15:00

Mateusz Prajzner - kl.V

Klarnet

C.Barmann - Etiuda 9 a ( z.IV )

 

 

Rok nauki: 7

 

B.Crusell - Introduction et Air Suedois varie

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Dorota Szczepamiak

 

 

Nauczyciel: mgr Piotr Lewek

 

 

 

 

 

 

 

24

15:15

Miłosz Kasprzak - kl.IV

Saksofon

G.Senon - Etiuda 1 ( 16 Rythmo techniques )

 

 

Rok nauki: 3

 

L.Larsen - Concerto

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Dorota Szczepamiak

 

 

Nauczyciel: mgr Piotr Lewek

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina Piła, ul.Walki Młodych 1

 

 

 

 

 

25

15:30

Klaudia Kwiatkowski - kl.IV

Flet

F.Kuhlau - Introduction et Rondo

 

 

Rok nauki: 6

 

H.Wieniawski - Kaprys 2

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Małgorzata Kurpisz

 

 

Nauczyciel: mgr Antonina Nowaczyk

 

 

 

 

 

 

 

26

15:45

Magdalena Mrotek - kl.V

Obój

E.W.Ferling - Etiuda 8 ( 48 Etiud )

 

 

Rok nauki: 4

 

E.Bozza - "Conte Pastorale"

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Małgorzata Kurpisz

 

 

Nauczyciel: mgr Alina Solak

 

 

 

 

 

 

 

27

15:55

Łukasz Kowalski - kl.IV

Saksofon

J.Andersen - Etiuda 10 ( 24 Petites Etudes op.33 )

 

 

Rok nauki: 4

 

G.Tourner - Concerto d'apres Mozart

 

 

Wiek: 23 lat

 

akomp. mgr Małgorzata Kurpisz

 

 

Nauczyciel: mgr Michał Konieczny

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego - Gorzów Wlkp., ul. Chrobrego 3

 

 

 

 

 

28

16:10

Katarzyna Sikorska - kl.V

Flet

F.Tomaszewski - Etiuda 39 ( z.IV )

 

 

Rok nauki: 9

 

B.Godart - "Idylla"

 

 

Wiek: 21 lat

 

akomp. mgr Andrzej Janaszek

 

 

Nauczyciel: mgr Elwira Kostyńska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

16:20

Agata Dutkiewicz - kl.IV

Saksofon

M.Mule - Etiuda 8 ( Quartante - huit etudes )

 

 

Rok nauki: 5

 

G.Ph.Telemann - Sonata cz.I Siciliana,

 

 

Wiek: 15 lat

 

cz.II Spirituoso

 

 

Nauczyciel: mgr Jan Mariusz Nowaczyński

 

akomp. mgr Andrzej Janaszek

 

 

 

 

 

Szkoła Muzyczna I i II st. Im. I.J.Paderewskiego Konin, ul.3 Maja 50

 

 

 

 

 

30

16:30

Marcelina Dyner - kl.V

Flet

J.J.Quantz - Capriccio Nr 7

 

 

Rok nauki: 8

 

G.Enescu - Cantabile et Presto

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Michał Ziobrowski

 

 

Nauczyciel: mgr Lidia Szudra

 

 

 

 

 

 

 

31

16:40

Jakub Chojnacki - kl.V

Saksofon

C.Salviani - "Etiuda"

 

 

Rok nauki: 5

 

James di Pascale - Sonata cz. I i II

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Michał Ziobrowski

 

 

Nauczyciel: mgr Paweł Zielak

 

 

 

32   

16:55

Mateusz Osowski - kl. V

Klarnet

H. Klose – Etiuda 28

                      Rok nauki: 8                                                                                   C.M. Weber – Concertino

                      Wiek: 19 lat                                                                                    akomp. Michał Ziobrowski

                     Nauczyciel: Roman Frontczak

 

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki Wałbrzych, ul. Moniuszki 41

 

 

 

 

 

33

17:10

Maciej Rosiak - kl.V

Saksofon

A.Piazzola - Etiuda 5

 

 

Rok nauki: 5

 

D.Milhaud - Scaramouche

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Stella Wesołowska

 

 

Nauczyciel: mgr Władysław Kosendiak

 

 

 

 

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Stanisława Moniuszki Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego 26

 

 

 

 

 

34

17:25

Jakub Jędryszek - kl.V

Flet

J.Demersseman - Etiuda 35 ( F.Tomaszewski z.II )

 

 

Rok nauki: 5

 

J.S.Bach - Suite h-moll Nr 42 ( Polonaise, Menuet,

 

 

Wiek: 19 lat

 

Badinerie )

 

 

Nauczyciel: mgr Edward Sytianko

 

akomp. mgr Barbara Sas

 

 

 

 

 

35

17:35

Natalia Sroka - kl.V

Obój

E.Bozza - "Conte Pastorale"

 

 

Rok nauki: 5

 

F.W.Ferling - Etiuda 8 ( 48 Etiud )

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Barbara Sas

 

 

Nauczyciel: mgr Irena Maciejewska

 

 

 

 

 

 

 

36

17:50

Monika Cel - kl.IV

Saksofon

Guy Lacour - Etiuda 6 ( 8 Etudes Brillante )

 

 

Rok nauki: 4

 

Jean Francaix - 5 Tańców egzotycznych

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Joanna Chek

 

 

Nauczyciel: mgr Andrzej Zwarycz

 

 

 

 

 

 

 

37

18:00

Aleksandra Papież - kl.IV

Saksofon

B.Bernards - Etiuda 4 ( 24 Etiudy wirtuozowskie )

 

 

Rok nauki: 4

 

Ronald Binge - Koncert cz.I

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Barbara Sas

 

 

Nauczyciel: mgr Anna Swaczyna

 

 

 

 

 

 

 

38

18:15

Aleksandra Walicka - kl.IV

Saksofon

Joachim Andersen - Etiuda 21 ( 24 Małe etiudy )

 

 

Rok nauki: 4

 

Darius Milhaud - Scaramouche

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Joanna Chek

 

 

Nauczyciel: mgr Andrzej Zwarycz

 

 

 

 

 

 

 

39

18:30

Olga Wojtczuk - kl.V

Fagot

L.Milde - Etiuda 4 ( 25 Etiud koncertowych op.26 )

 

 

Rok nauki: 4

 

Władysława Markiewiczówna - Toccata

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Barbara Sas

 

 

Nauczyciel: mgr Jacek Wieczorek

 

 

 

 

 

 

 

ok. godz.19:00 Spotkanie metodyczne z Jurorami

 

SOBOTA 29 MARCA 2008 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. Im.M.Karłowicza Poznań, ul. Solna 12

 

 

 

 

 

40

09:00

Jakub Kaszuba - kl.V

Obój

J.Haydn - Koncert C-dur cz.I

 

 

Rok nauki: 5

 

F.W.Ferling - Etiuda 10 ( 18 Etiud )

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Joanna Balewska

 

 

Nauczyciel: prof. Tomasz Gubański

 

 

 

 

 

 

 

41

09:15

Tomasz Ilmer - kl.IV

Obój

S.Śnieckowski - Etiuda 2 ( Wybór etiud z.III )

 

 

Rok nauki: 4

 

V.Bellini - Koncert Es-dur

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Hanasz-Pelc

 

 

Nauczyciel: prof. Mieczysław Koczorowski

 

 

 

 

 

 

 

42

09:30

Anna Braszak - kl.IV

Flet

D.R.Wagner - Etiuda 100 ( Flute Studies cz.I )

 

 

Rok nauki: 5

 

Albert Perilhou - Ballada

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Piotr Białas

 

 

Nauczyciel: mgr Anna Zgółka-Downar

 

 

 

 

 

 

 

43

09:40

Julia Szkudłapska - kl.V

Flet

E.Tomaszewski - Etiuda 14 ( z.IV )

 

 

Rok nauki: 5

 

C.Chaminade - Concertino op.107

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Hanasz-Pelc

 

 

Nauczyciel: mgr Kordian Górski 

 

 

 

 

 

 

 

44

09:55

Arnold Chudy - kl.IV

Flet

E.Tomaszewski - Etiuda 14 ( z.IV )

 

 

Rok nauki: 4

 

J.J.Quantz - Koncert G-dur cz.I i II

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Hanasz-Pelc

 

 

Nauczyciel: mgr Kordian Górski 

 

 

 

 

 

 

 

45

10:10

Marlena Łukaszewska - kl.IV

Flet

E.Tomaszewski - Etiuda 35 ( z.IV )

 

 

Rok nauki: 4

 

A.Terschak - Allegro de Concert op.147

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Hanasz-Pelc

 

 

Nauczyciel: mgr Kordian Górski 

 

 

 

 

 

 

 

46

10:25

Agata Tuchołka - kl.V

Flet

J.Andersen - Etiuda 14

 

 

Rok nauki: 7

 

J.Mouquet - La flute de Pan cz.I i II

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Piotr Białas

 

 

Nauczyciel: mgr Dorota Karaniewicz-Biedny

 

 

 

 

 

 

 

47

10:40

Katarzyna Niemczyk - kl.V

Flet

E.Prill - Etiuda F-dur

 

 

Rok nauki: 7

 

T.Boehm - Fantaise sur un air de Schubert op.21

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Aleksandra Hanasz-Pelc

 

 

Nauczyciel: mgr Jerzy Pelc

 

 

 

 

 

 

 

48

10:55

Marta Kania - kl.IV

Klarnet

H.Lazarus - Etiuda 4 ( 15 Etiud )

 

 

Rok nauki: 6

 

M.Arnold - Sonatina

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Alicja Krzyżaniak

 

 

Nauczyciel: mgr Lucjan Wiza

 

 

 

 

 

 

 

49

11:10

Zbigniew Malak - kl.V

Klarnet

H.Lazarus - Etiuda 2 ( 15 Etiud )

 

 

Rok nauki: 7

 

F.Kramar-Krommer - Koncert Es-dur op.36 cz.I

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Alicja Krzyżaniak

 

 

Nauczyciel: mgr Lucjan Wiza

 

 

 

 

 

 

 

50

11:25

Mateusz Skrzypczak - kl.V

Saksofon

Gilles Senon - Etiuda 1 ( 16 Etudes )

 

 

Rok nauki: 5

 

Gabriel  Groulez - Sarabande et Allegro

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Piotr Białas

 

 

Nauczyciel: mgr Violetta Spychaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51

11:35

Kuba Marciniak - kl.IV

Saksofon

Bill Dobbins - "Echoes From a Distant Land"

 

 

Rok nauki: 6

 

B.Bernards - Etiuda 4 ( 24 Virtuozen Etuden )

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Piotr Białas

 

 

Nauczyciel: mgr Jarosław Wachowiak

 

 

 

 

 

 

 

52

11:45

Karolina Frankiewicz - kl.V

Saksofon

Bob Mintzer - VIII Syncopated Accents

 

 

Rok nauki: 5

 

Denis Bedard - Fantaisie

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Piotr Białas

 

 

Nauczyciel: mgr Jarosław Wachowiak

 

 

 

 

 

 

 

ZSM Szkoła Muzyczna II st. Gniezno, ul. Mieszka I 20

 

 

 

 

 

53

11:55

Joanna Górska - kl.IV

Flet

G.Gariboldi - Etiuda 9 ( F.Tomaszewski z.II )

 

 

Rok nauki: 4

 

L.Hoffmann - Koncert D-dur cz.I

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Szymon Musioł

 

 

Nauczyciel: mgr Joanna Kosińska

 

 

 

 

 

 

 

54

12:05

Paweł Ngo - kl.V

Klarnet

P.M.Dubois - Etiuda 9 ( 12 Etiud )

 

 

Rok nauki: 8

 

A.Messceger - Solo de concours

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Agnieszka Wicenciak

 

 

Nauczyciel: mgr Marcin Piekut

 

 

 

 

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Im. Mieczysława Karłowicza Zielona Góra, ul. B.Chrobrego 26

 

 

 

 

 

55

12:20

Karolina Chrzanowska - kl.IV

Flet

K.Zgraja - Etiuda 1

 

 

Rok nauki: 4

 

T.Szeligowski - Sonata cz.I

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. Olsi Ujkani

 

 

Nauczyciel: mgr Urszula Witoszek

 

 

 

 

 

 

 

56

12:30

Anna Wijatkowska - kl.V

Flet

Th.Bohm - Etiuda 33 ( F.Tomaszewski z IV )

 

 

Rok nauki: 11

 

A.Perilhou - Ballada

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. Olsi Ujkani

 

 

Nauczyciel: mgr Urszula Witoszek

 

 

 

 

 

 

 

57

12:40

Marta Gniadek - kl.V

Klarnet

E.Bozza - Kaprys - Improwizacja

 

 

Rok nauki: 9

 

A.Uhl - Etiuda 1 ( 48 Etiud )

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. Olsi Ujkani

 

 

Nauczyciel: mgr Bronisław Krzystek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZERWA do 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Im. Romana Maciejewskiego Leszno, ul. Wałowa 3

 

 

 

 

 

58

14:00

Dagmara Poch - kl.V

Flet

T.Bohm - Etiuda 15

 

 

Rok nauki: 9

 

A.Bush - Three African Sketches op.55

 

 

Wiek: 20 lat

 

cz.I Southern Rhodesia   cz.II Zululand

 

 

Nauczyciel: mgr Marzena Łopińska

 

cz.III Congo

 

 

 

 

akomp. mgr Agnieszka Berest

 

 

 

 

 

59

14:15

Izabela Książyk - kl.V

Flet

C.Ph.E.Bach - "Hamburger Sonate" G-dur

 

 

Rok nauki: 9

 

K.Zgraja - Etiuda 1

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Agnieszka Berest

 

 

Nauczyciel: mgr Ewa Biały

 

 

 

 

 

 

 

60

14:25

Katarzyna Konieczna - kl.V

Flet

N.Płatonow - Etiuda c-moll

 

 

Rok nauki: 9

 

A.Vivaldi - Koncert a-moll

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Tomasz Walczak

 

 

Nauczyciel: mgr Tomasz Walczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

61

14:35

Natalia Wojtkowiak - kl.IV

Flet

K.Kummer - Etiuda 11

 

 

Rok nauki: 10

 

P.Hindemit - Sonata cz. II i III

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Agnieszka Berest

 

 

Nauczyciel: mgr Ewa Biały

 

 

 

 

 

 

 

62

14:45

Monika Paszkowiak - kl.IV

Klarnet

Jaka Pucihar - Sonata

 

 

Rok nauki: 6

 

Reginald Kell - Etiuda 4

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Joanna Królikowska

 

 

Nauczyciel: mgr Kazimierz Budzik

 

 

 

 

 

 

 

63

15:00

Natalia Pożoga - kl.IV

Saksofon

Wolfgang Jacobi - Sonata

 

 

Rok nauki: 6

 

Rudolf Jettel - Etiuda 14 ( Neue saxofon-studien)

 

 

Wiek: 21 lat

 

akomp. mgr Joanna Królikowska

 

 

Nauczyciel: mgr Kazimierz Budzik

 

 

 

 

 

 

 

64

15:15

Hubert Walenciak - kl.V

Saksofon

B.Bernards - Etiuda 2

 

 

Rok nauki: 9

 

Jules Demersseman - Fantaisie

 

 

Wiek: 22 lat

 

akomp. mgr Joanna Królikowska

 

 

Nauczyciel: mgr Paweł Majdanik

 

 

 

 

 

 

 

65

15:30

Dobromir Guzewicz - kl.V

Fagot

L.Milde - Etiuda 7 ( 50 Etiud koncertowych op.26 )

 

 

Rok nauki: 4

 

W.A.Mozart - Koncert B-dur KV 191

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Agnieszka Liman

 

 

Nauczyciel: mgr Leszek Marszałek

 

 

 

 

 

 

 

66

15:40

Agnieszka Siemiankowska - kl.IV

Fagot

R.Paciorkiewicz - Etiuda 1 ( 17 Etiud na fagot )

 

 

Rok nauki: 4

 

A.Vivaldi - Koncert d-moll cz.II i III

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Agnieszka Berest

 

 

Nauczyciel: mgr Leszek Marszałek

 

 

 

 

 

 

 

ZSM Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Henryka Wieniawskiego Poznań, ul. Głogowska 90

 

 

 

 

 

67

15:50

Patrycja Kubiak - kl.IV

Flet

G.Enescu - Cantabile et Presto

 

 

Rok nauki: 9

 

N.I.Płatonow - Etiuda 38

 

 

Wiek: 16 lat

 

akomp. mgr Joanna Karpacz-Kowalkowska

 

 

Nauczyciel: mgr Tomasz Walczak

 

 

 

 

 

 

 

68

16:00

Martyna Klupś - kl.V

Flet

N.I.Płatonow - Etiuda h-moll

 

 

Rok nauki: 9

 

C.Chaminade - Concertino

 

 

Wiek: 17 lat

 

akomp. mgr Joanna Karpacz-Kowalkowska

 

 

Nauczyciel: mgr Tomasz Walczak

 

 

 

 

 

 

 

69

16:10

Anna Macuk - kl.V

Obój

W.Ferling - Etiuda 12

 

 

Rok nauki: 7

 

J.Haydn - Koncert C-dur cz. I Allegro spirituoso

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Marcin Dęga

 

 

Nauczyciel: mgr Maciej Kulus

 

 

 

 

 

 

 

ZSM Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina Poznań, ul. Głogowska 90

 

 

 

 

 

70

16:20

Joanna Zielecka - kl.V

Flet

P.Taffanel - Andante Pastoral et Scherzettino

 

 

Rok nauki: brak

 

E.Keller - Etiuda

 

 

Wiek: brak

 

akomp. mgr Marek Gidaszewski

 

 

Nauczyciel: mgr Roman Szczepaniak

 

 

 

 

 

 

 

71

16:30

Agnieszka Wróbel - kl.V

Klarnet

R.Stark - Etiuda 3

 

 

Rok nauki: 6

 

L.Wiedemann - Etiuda 8

 

 

Wiek: 20 lat

 

C.M.Weber - Koncert f-moll op.73 cz.III Rondo Allegro

 

 

Nauczyciel: mgr Krzysztof Mayer

 

akomp. mgr Dorota Kosznicka

 

72

16:40

Barbara Borowicz - kl.IV

 

 

Klarnet

 

 

E.Cavallini - Etiuda 14

 

 

 

 

 

 

 

Rok nauki: 6

 

C.M.Weber - Koncert f-moll cz.I

 

 

Wiek: 19 lat

 

akomp. mgr Marcin Dęga

 

 

Nauczyciel: mgr Dariusz Orłowski

 

 

 

 

 

 

 

73

16:55

Renata Gątkowska - kl.IV

Obój

J.H.Luft - Etiuda 15

 

 

Rok nauki: 7

 

C.Saint-Saens - Sonata D-dur op.166 cz.II i III

 

 

Wiek: 20 lat

 

akomp. mgr Alina Stawicka

 

 

Nauczyciel: mgr Maciej Kulus

 

 

 

 

 

 

 

74

17:10

Julianna Maciejewska - kl.V

Obój

L.Wiedemann - Etiuda 22 ( 45 Etiud )

 

 

Rok nauki: 5

 

J.S.Bach - Sonata g-moll cz.I Allegro, cz.II Adagio

 

 

Wiek: 18 lat

 

akomp. mgr Krzysztof Leśniewicz

 

 

Nauczyciel: mgr Barbara Musielak-Handszu

 

 

 

 

 

 

 

75

17:20

Jeremiasz Kupś - kl.V

Saksofon

B.Bernards - Etiuda 14 ( 24 Etiud wirtuozowskich )

 

 

Rok nauki: 5

 

B.Lomani - Concertino cz.I

 

 

Wiek: 21 lat

 

akomp. mgr Marcin Dęga

 

 

Nauczyciel: mgr Maciej Kociński

 

 

 

 

 

 

 

76

17:30

Jolanta Puzdrowska - kl.V

Fagot

K.Almenraeder - Etiuda

 

 

Rok nauki: 4

 

C.Stamitz - Koncert F-dur cz.I

 

 

Wiek: 25 lat

 

akomp. mgr Dorota Kosznicka

 

 

Nauczyciel: mgr Jan Ślusarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

godz.18:30 Spotkanie metodyczne z Jurorami

         
           

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna